Një kumanovar për pak do të paguante 10 mijë euro, duke menduar se i shpëton vajzën dhe dhëndrin nga burgu

Must Read

Snouden do të bëhet baba

Ish-anëtari i Agjencisë Qendrore të Inteligjencës Amerikane (CIA) i cili mori leje qëndrimi në Rusi, Eduard Snouden...

Arrestohet një burrë i cili ka lidhje me sulmuesin në Nicë

Një burrë i moshës 47-vjeçare është arrestuar sot për shkak të dyshimit se ka qenë i lidhur...

Franca mbyllet për shkak të Kovid-19, nuk ka hyrje në vend

Sipas masave të reja për karantinë, të cilat prej sot hyjnë në fuqi dhe do të zgjasin...

Një kumanovar (86) ka qenë viktimë potenciale të një mashtruesi i cili i ka kërkuar para për dhëndrin e tij të mos shkojë në burg, për shkak të aksidentit të dyshuar trafiku, informoi sot SPB Kumanovë.

Mashtruesi i ka kërkuar 35.000 euro që dhëndri i tij të mos shkojë në burg, sepse në aksidentin e dyshuar jetën e ka humbur një emigrant i mitur. Tetëdhjetë e gjashtëvjeçari kumanovar është pajtuar të paguajë 10.000 euro, por i është lajmëruar vajzës së tij e cila e ka informuar se personi, përpiqet ta mashtrojë.

Vajza (54) e personit të moshuar, dje në orën 9:30 e ka denoncuar rastin në SPB Kumanovë.

  • Tags
  • 2

Snouden do të bëhet baba

Ish-anëtari i Agjencisë Qendrore të Inteligjencës Amerikane (CIA) i cili mori leje qëndrimi në Rusi, Eduard Snouden së shpejti do të bëhet...

Arrestohet një burrë i cili ka lidhje me sulmuesin në Nicë

Një burrë i moshës 47-vjeçare është arrestuar sot për shkak të dyshimit se ka qenë i lidhur me sulmuesin i cili dje...

Franca mbyllet për shkak të Kovid-19, nuk ka hyrje në vend

Sipas masave të reja për karantinë, të cilat prej sot hyjnë në fuqi dhe do të zgjasin deri më 1 nëntor, kufijtë...

Lajen: Të gjitha vendet-anëtare të BE-së në të njëjtën kohë do ta marrin vaksinën kundër Kovid-19

Kryetarja e Komisionit Evropian Ursula Fon der Lajen mbrëmë deklaroi se të gjitha vendet-anëtare të Bashkimit Evropian do ta marrin vaksinën kundër...

Ministri Nuredini në vetë izolim, do të punojë nga shtëpia

Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini njoftoi në profilin e tij në Fejsbuk se është në vet-izolim për shkak...

More Articles Like This