Nga LSDM për TV21: Zaev është takuar me Ahmetin, Selën dhe Gashin

Must Read

Sot nis viti i ri shkollor në vendin tonë

Sot në mbarë vendin ka filluar viti i ri shkollor 2020/2021 me një muaj vonesë për shkak...

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një...
- Advertisement -

Dje pas takimit të shkurtër me kreun e PDSH-së Menduh Thaçi, Zoran Zaev u takua edhe me kryetarët e BDI-së Ali Ahmeti, Aleancën për Shqiptarët Zijadin Sela dhe Alternativën Afrim Gashi.


Takimet janë zhvilluar larg vëmendjes së opinioni, por TV21 zbuloi se takimi me Ziadin Sela ishte në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut. Tani për tani, nga LSDM nuk zbulojnë detaje, por vetëm për TV21 ata konfirmuan që Zaev u takua me kryetarin e BDI-së, të Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës.
Nuk ka detaje nga këto takime.

- Advertisement -
  • Tags
  • 1

Sot nis viti i ri shkollor në vendin tonë

Sot në mbarë vendin ka filluar viti i ri shkollor 2020/2021 me një muaj vonesë për shkak të gjendjes së krijuar me...

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC Shkupit, pas largimit të trajnerit...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një retorikë të nxehtë, Muhamed Zekiri...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë kafe në Prishtinë dhe ndodhi...

Rita Ora luan në “Twist”, u publikua traileri i filmit

Sukseset e artistes kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora nuk po kanë të ndalur. Përveç sukseseve në muzikë dhe bashkëpunimit me brende...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -