Nënkryetari i Kuvendit, Misovski do ta udhëheq delegacionin në Meçkin Kamen

Must Read

Uka Aliti: Dy veturat e EVN-së u dogjën njëra pas tjetrës pas mesnate

Për djegien e veturave të EVN-së, në vendngjarje ka folur edhe shefi i Njësitit të Kundëzjarrit në...

U vihet zjarri veturave në dy pikat e EVN-së në Tetovë!

Pas mesnatës, veturave të dy pikave të ndërmarrjes energjetike EVN u është vënë zjarri. Njëra veturë gjendet...

Tetovë, treni godet një veturë, lendohen dy persona

Aksident komunkacioni në fshatin Poroj. Treni godet një veturë në një vendkalim hekurudhor. Nga aksidenti të lënduar...

Delegacionin e Kuvendit me rastin e shënimit të festës kombëtare – 2 Gushti – Dita e Republikës, në Meçkin Kamen në Krushevë do ta udhëheq nënkryetari i Kuvendit Goran Misovski, kumtoi sot pres shërbimi i Kuvendit.

- Advertisement -

“Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi është në gjendje të mirë shëndetësore, por me rekomandim të mjekëve, i nevojitet pushim shtesë dhe qetësi”, shtojnë nga pres shërbimi i Kuvendit.

Xhaferi më 24 korrik u hospitalizua në Klinikën infektive me simptome të koronavirusit, edhe pse testimet për Kovid-19 rezultuan negative.

- Advertisement -
- Advertisement -
  • Tags
  • 4
- Advertisement -

Latest News

U vihet zjarri veturave në dy pikat e EVN-së në Tetovë!

Pas mesnatës, veturave të dy pikave të ndërmarrjes energjetike EVN u është vënë zjarri. Njëra veturë gjendet në lagjen Potok dhe tjetra...

Tetovë, treni godet një veturë, lendohen dy persona

Aksident komunkacioni në fshatin Poroj. Treni godet një veturë në një vendkalim hekurudhor. Nga aksidenti të lënduar janë B.S 22 vjeç dhe...

Vazhdojnë negociatat mes Zaevit dhe Ahmetit, ka tone optimiste, por epilog ende jo

https://www.youtube.com/watch?v=-ywSxWeMJ28&feature=youtu.be E mori mandatin për formim të qeverisë, ndërsa ende është në bisedime për të arritur shumicën...

Kapen 10 emigrantë ilegal, ishin fshehur në një kamion transportues nga Tetova

https://youtu.be/cC08DnE97Js Doganieri i doganës së Tetovës duke bërë kontrollin rutinë në kamionët të cilët kishin ardhur për...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com