Në selinë e KB-së në Vjenë janë 43 të infektuar me Covid-19

Must Read

Stadiumi i qytetit gati për lojën e madhe, qytetarët ndeshjen Shkëndija vs Tottenham do ta shohin përmes ekraneve

https://youtu.be/MpdlHHXwuac “Jemi në stadiumin e kryeqytetit në Shkup,...

Ibrahimoviç pozitiv me Covid-19

Zlatan Ibrahimović ka rezoltuar pozitiv për Covid-19 pas një raundi të dytë të provave të shtupave përpara...

Kërçova në hall me mbeturinat, Nuredini tregon ligjet, por jo planet për menaxhim të mbeturinave!

https://youtu.be/C_SE9LiDgp4 Kërçovarët prej dekadash përballen me problemin e mbeturinave.
- Advertisement -

Numër gjithnjë e më i madh i njerëzve janë infektuar me koronavirusin e ri në selinë e Kombeve të Bashkuara në Vjenë.

Shërbimi shëndetësor në selinë e KB-së në Vjenë kumtoi se janë zbuluar pesë raste të reja të infektimit me virus.

- Advertisement -

Bëhet fjalë për tre persona të cilët punojnë në Agjencinë ndërkombëtare për energji bërthamore (ANEB), një në Zyren e KB-së për drogë dhe krim (UNODC), si dhe një person në Organizatën për zhvillim industrial të KB-së (UNIDO).

“Numri i përgjithshëm i njerëzve të punësuar në selinë e KB-së në Vjenë, të cilët ishin pozitivisht të testuar me koronavirus është 43”, kumtuan autoritetet shëndetësore.

- Advertisement -

Shtohet se 36 të testuar pozitivë ndërkohë janë shëruar./MIA

- Advertisement -

Stadiumi i qytetit gati për lojën e madhe, qytetarët ndeshjen Shkëndija vs Tottenham do ta shohin përmes ekraneve

https://youtu.be/MpdlHHXwuac “Jemi në stadiumin e kryeqytetit në Shkup, këtu sonte në ora 20...

Ibrahimoviç pozitiv me Covid-19

Zlatan Ibrahimović ka rezoltuar pozitiv për Covid-19 pas një raundi të dytë të provave të shtupave përpara ndeshjes së sotme kundër Bodø...

Kërçova në hall me mbeturinat, Nuredini tregon ligjet, por jo planet për menaxhim të mbeturinave!

https://youtu.be/C_SE9LiDgp4 Kërçovarët prej dekadash përballen me problemin e mbeturinave. Në çdo fshat, lagje dhe...

5 muaj që ka filluar projekti, asnjë centimetër asfalt në autostradën Shkup – Bllacë

https://youtu.be/9RIpQhNhkbA Më 18 maj nisën punimet për autostradës Shkup – Bllacë. U gërrye një pjesë e tokës,...

2 viktima, 152 raste të reja me Covid-19 dhe 126 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1630 testime të realizuara 152 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -