Në Likovë procesi i votimit zhvillohet pa probleme

Must Read

Kovid-19: Prej sot masave kufizuese shtesë në Mal të Zi

Duke pasur parasysh transmetimin jashtëzakonisht të përhapur lokal të koronavirusit, numrin e madh të rasteve në spitale...

Pompeo për vizitë në Greqi, sot në takim me Dendiasin në Selanik, nesër në Kretë me Micotakisin

Sekretari amerikan i Shtetit, Majk  Pompeo prej sot ndodhet për vizitë në Greqi, në Selanik do të...

Pompeo: Kina është kanosja kryesore për SHBA-në

Kina është kanosja kryesore e jashtme për SHBA-në në afat të mesëm dhe të gjatë. Këtë në...
- Advertisement -

Në fshatin Likovë të gjitha vendvotimet janë hapur në ora 7. Procesi i votimit zhvillohet pa pengesa. Qytetarët po i respektojnë masat dhe protokollet për mbrojtje nga virusi korona.

Kryetari i Këshillit Zgjedhor në vendvotimin 11/12, Demir Mustafa, për TV21, tha se për shkak të situatës me korona virusin deri në këto momente dalja e qytetarëve është e ulët.

- Advertisement -

- Advertisement -

Kovid-19: Prej sot masave kufizuese shtesë në Mal të Zi

Duke pasur parasysh transmetimin jashtëzakonisht të përhapur lokal të koronavirusit, numrin e madh të rasteve në spitale dhe presionin e madh në...

Pompeo për vizitë në Greqi, sot në takim me Dendiasin në Selanik, nesër në Kretë me Micotakisin

Sekretari amerikan i Shtetit, Majk  Pompeo prej sot ndodhet për vizitë në Greqi, në Selanik do të takohet me ministrin e Punëve...

Pompeo: Kina është kanosja kryesore për SHBA-në

Kina është kanosja kryesore e jashtme për SHBA-në në afat të mesëm dhe të gjatë. Këtë në intervistë për Foks njuz e...

Azerbajxhan: Qindra ushtarë të vdekur armenë

Forcat e armatosura armene në përleshjet në Nagorno-Karabah pësuan humbje të mëdha – së paku 550 persona janë vrarë dhe plagosur, kumtoi...

470 milionë euro për pakon e katërt ekonomike, kryeministri Zaev e prezantoi pakon e re me 31 masa të veçanta

https://youtu.be/kdQaabZ9t-o Masa e parë është që të vazhdohet me pagesën e subvencionimit të rrogave në ekonomi me...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -