Natyrale, Jehona Sopi ashtu siç nuk e keni parë

TË FUNDIT

Ndonëse jemi mësuar t’i shohim të rregulluara deri në detajin e fundit, disa prej këngëtareve shqiptar enuk kanë hezituar që ta paraqesin veten publikisht edhe natyrale.

Kësaj radhe Jeohna Sopi në Instastroy ka publikuar një imazh, ku shihet pa asnjë pikë grimi në fytyrë, e jo vete kaq edhe flokët e saj janë pa ndonjë rregullim.

“Pa fenirat, pa grim, dhe pa filter”, është përshkrimi që i ka lënë fotos, Jehona e që pa dyshim e argumenton atë që ka shkruar./21Media

error: Content is protected !!