Moti i ngrohtë

TË FUNDIT

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe me vranësira të pakta, të cilat pritet të rriten gjatë orëve të paradites.

Do të fryjë erë dobët në drejtim veriperëndimor.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri 9, kurse maksimalja do të jetë prej 14 deri në 21 gradë.

Edhe në Shkup do të jetë moti i ngjashëm me vranësira të pakta dhe me erë të dobët në drejtim veriperëndimor.

Temperatura minimale do të ulet deri në 6, kurse maksimalja do të arrijë deri në 18 gradë Celsius./TV21

MARKETING I PAGUAR POLITIK