Mot me diell dhe i ngrohtë, pasdite shi dhe bubullima

Must Read

13 fëmijë dhe 1 edukatore izolohen, Shahpaska: “Gjërat janë ende nën kontrollë”

https://youtu.be/ta9UOPzR9ek Një edukatore dhe 13 fëmijë të moshës parashkollorë janë futur në...

Dezinfektues me afat të skaduar në QSHP! Drejtori i QSHP, Stojanov: Nuk i kemi përdorur

https://youtu.be/-8Vnn0aCmPE Kjo është depoja e Qendrës për Shëndet Publik në Shkup.

Gordana Jonakullovska dërgohet në burgun e Idrizovës

Ish – ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska këtë pasdite u dërgua në burgun e Idrizovës.
- Advertisement -

Moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite mot jostabil me reshje lokale të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të përforcuar. Indeksi i UV do të jetë, kumtoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 13 deri 20 gradë Celsius, ndërsa ajo e ditës prej 25 deri 36 gradë.

- Advertisement -

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë, ndërsa pasdite do të jetë jostabil me reshje lokale të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri 17 gradë, ndërsa ajo e ditës deri 32 gradë.

- Advertisement -

- Advertisement -
  • Tags
  • 5

13 fëmijë dhe 1 edukatore izolohen, Shahpaska: “Gjërat janë ende nën kontrollë”

https://youtu.be/ta9UOPzR9ek Një edukatore dhe 13 fëmijë të moshës parashkollorë janë futur në izolim, pasi u konfirmua se...

Dezinfektues me afat të skaduar në QSHP! Drejtori i QSHP, Stojanov: Nuk i kemi përdorur

https://youtu.be/-8Vnn0aCmPE Kjo është depoja e Qendrës për Shëndet Publik në Shkup. Sipas disa fotografive...

Gordana Jonakullovska dërgohet në burgun e Idrizovës

Ish – ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska këtë pasdite u dërgua në burgun e Idrizovës. Jankullovska prej...

Dimitrov takohet me Ambasadorin e Holandës Jan Kop

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov sot realizoi takim me Ambasadorin e Mbretërisë së Holandës në vend, Dirk Jan Kop,...

10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës, Mainz shkarkon trajnerin

Mainzi ka shkarkuar menaxherin Achim Beierlorzer vetëm 10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës. Shkarkimi i...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -