Mirror: Barcelona është e gatshme t’ia shesë Mesin Mançester Sitit për 280 milionë euro

Must Read

Pa energji elektrike nesër më shumë pjesë të Shkupit

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike, nesër pa energji elektrike do...

Ndërroi jetë Qamil Selimi ish-futbollist i Vllazërimit

Papritmas ndërroi jetë Qamil Selimi ish futbollist i Vllazërimit. Për vdekjen e tij të parakohshme njoftuan nga...

Për një ditë policia ka dënuar 643 qytetarë për maska

Gjatë ditës së djeshme (27 / 28.09.2020) në territorin e Republikws sw Maqedonisë sw Veriut lidhur me...
- Advertisement -

Barcelona është e gatshme t’ia shesë sulmuesin Lionel Mesi Mançester Sitit. Spanjollët kërkojnë 280 milionë euro nga britanikët për 33-vjeçarin argjentinas, transmeton “Mirror”.

Barcelona gjithashtu është e gatshme ta shqyrtojë opsionin me këmbim të lojtarëve dhe pagesë shtesë nga klubi anglez.

- Advertisement -

Paraprakisht Mesi i kumtoi Barcelonës për dëshirën për t’u larguar. Në mesin e kandidatëve për klub të tij të ardhshëm janë edhe Interi, Juventusi dhe PSZH-ja.

Mesi tërë karrierën e tij të deritanishme e kaloi në Barcelonë, për të cilën debutoi në vitin 2004.

- Advertisement -

Argjentinasi e fitoi “Këpucën e artë” gjashtë herë.

- Advertisement -

Pa energji elektrike nesër më shumë pjesë të Shkupit

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike, nesër pa energji elektrike do të mbesin disa prej shfrytëzuesve...

Ndërroi jetë Qamil Selimi ish-futbollist i Vllazërimit

Papritmas ndërroi jetë Qamil Selimi ish futbollist i Vllazërimit. Për vdekjen e tij të parakohshme njoftuan nga KF Vllazërimi nga Kërçova.

Për një ditë policia ka dënuar 643 qytetarë për maska

Gjatë ditës së djeshme (27 / 28.09.2020) në territorin e Republikws sw Maqedonisë sw Veriut lidhur me masën për mosmbajtje tw mjeteve...

Në Kosovë ndihmë pa pagesë për mësues dhe nxënës

Për të ndihmuar mësimin nga distanca KALLXO.com ka lansuar platëformën e asistencës online për mësues dhe nxënësit. Në kuadër...

Osmani në Bruksel në takime me përfaqësues të lartë të institucioneve të BE-së

Shkup, 28 shtator – Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani që sot ndodhet për vizitë dyditore pune në Bruksel, ku do...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -