Ministria e Mbrojtjes shpreh ngushëllime për viktimat nga shpërthimi në Bejrut – trupat tonë të UNIFIL janë të sigurtë

Must Read

Kompletohet kabineti qeveritar – Me 62 vota “pro” dhe 44 “kundër” votohen zvëvendësministrat

Me 62 vota "pro" dhe 44 "Kundër" në Kuvend u votuan dhe zëvendëministrat me çka u kompletua...

Hoda: Të dalësh në zgjedhje me BDI-në, është si të garosh me dhelprën

Analisti politik, Besim Hoda në emisionin Click Plus në TV21, deklaroi se të dalësh në zgjedhje me...
- Advertisement -

Ministria e Mborjtjes e Maqedonisë së Veriut ka shprehur ngushëllimet e saj të thella për viktimat nga shpërthimi në Bejrut, Liban.

Nga Ministria e Mbrojtjes informojnë se anëtarët e Ushtrisë së Republikës së Maqedonisë së Vveriut në Misionin e Kombeve të Bashkuara në Liban, UNIFIL, janë të sigurtë.

- Advertisement -

“Në Misioni në Liban aktualishtë janë të angazhuar tre anëtarë të Armatës, të cilët janë vendosur dhe po kryejnë detyrat e tyre në vende të sigurta jashtë Bejrutit”, informojnë nga Ministria e Mbrojtjes.

Министерството за одбрана изразува длабоко сочувство за жртвите во разорната експлозија во Бејрут, Либан. Ве…

Gepostet von Министерство за одбрана / Defence MKD am Mittwoch, 5. August 2020
- Advertisement -
  • Tags
  • 4

Kompletohet kabineti qeveritar – Me 62 vota “pro” dhe 44 “kundër” votohen zvëvendësministrat

Me 62 vota "pro" dhe 44 "Kundër" në Kuvend u votuan dhe zëvendëministrat me çka u kompletua Qeveria e re.

Selmani: Të papranueshme ankesat e opozitës për vjedhje votash, duhet t’a mbronin votën! Po demotivoni votuesin!

"Ça të bëjmë ne na i vjedhin votat. Këtë argument unë nuk e pranoj. Z. Zejdi nëse unë...

Hoda: Të dalësh në zgjedhje me BDI-në, është si të garosh me dhelprën

Analisti politik, Besim Hoda në emisionin Click Plus në TV21, deklaroi se të dalësh në zgjedhje me BDI-në, është e njëjtë si...

Qeveria nuk është legjitime, prandaj nuk e përkrahim, thotë deputeti i koalicionit ASH-AAA Skender Rexhepi

Deputeti i koalicionit ASH-AAA, Skender Rexhepi i ftuar në emisionin Click Plus në TV21, thotë se Qeveria nuk është legjitime dhe prandaj...

Tottenham zbarkoi në Shkup, Gjoka: Nuk është e lehtë të përgatisish ekipin për një ndeshje me nivel të lartë

Trajneri Zhoze Murinjo së bashku me ekipin e tij arriti në Shkup. Shkëndija e Tetovës nesër në kuader të Europa Ligës do...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -