Më shumë se 13 milionë njerëz në botë janë shëruar nga koronavirusi

Must Read

Arratiset nga salla e gjyqit, polici “fluturon” poshtë shkallëve

Një i pandehur në Ohajo bëri një arratisje të guximshme nga salla e gjyqit ndërsa u dënua...

Presidenti slloven Borut Pahor sot viziton Ohërin

Në kuadër të vizitës dyditore zyrtare në Republikën e Maqedonisë së Veriut, presidenti i Republikës së Sllovenisë,...

Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe me reshje të përkohshme të shiut

Moti do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira, më i freskët dhe me erë, që nga orët...
- Advertisement -

Nga fillimi i pandemisë në botë, me koronavirus janë infektuar më shumë se 20 milionë njerëz, ndërsa 13 milionë janë shëruar.

Sipas internet faqes Uorlldometers, më së shumti të shëruar ka në vendet ku ka më së shumti të infektuar.

- Advertisement -

Në SHBA, ku janë infektuar më shumë se pesë milionë njerëz, pothuaj 2.700.000 janë shëruar.

Në Brazil, ku janë infektuar tre milionë njerëz, janë shëruar më shumë se dy milionë, ndërsa në Indi janë shëruar 1,5 milion nga 2.226.153 persona të infektuar me Kovid-19

- Advertisement -

Arratiset nga salla e gjyqit, polici “fluturon” poshtë shkallëve

Një i pandehur në Ohajo bëri një arratisje të guximshme nga salla e gjyqit ndërsa u dënua për një vepër të drogës....

Presidenti slloven Borut Pahor sot viziton Ohërin

Në kuadër të vizitës dyditore zyrtare në Republikën e Maqedonisë së Veriut, presidenti i Republikës së Sllovenisë, Borut Pahor sot do të...

Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe me reshje të përkohshme të shiut

Moti do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira, më i freskët dhe me erë, që nga orët e mëngjesit me reshje të...

Pakoja e katërt ekonomike peshon 350 milionë euro, njofton ministri i Ekonomisë Bekteshi

Ministri i Ekoonomisë, Kreshnik Bekteshi, përmes Facebookut të tij ka njoftuar se është caktuar shuma e mjeteve për pakon e katërt ekonomike,...

Monstra, ekspertja ka falsifikuar ekspertizën? Dëshmitarja Nikollovska me deklarata konfuze, Raufi do e padisë

https://youtu.be/IVglfJbP16I Snezhana Nikollovska, ekspertja e cila ka bërë analizën e dheut ku ka ndodhur vrasja e pesëfishtë...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -