Lufta me Armeninë, De Biasi sjell Azerbajxhanin në Shqipëri

Must Read

Arriti në 39 numri i të vdekurve nga tërmeti në Izmir

Numri i njerëzve që vdiqën si pasojë e tërmetit në Izmir u rrit në 39.

Tërhiqet Macron, thotë se e kupton tronditjen e muslimanëve për karikaturat e Profetit Muhamed

Presidenti francez Emmanuel Macron ka tentuar sonte të qetësojë gjakrat e ndezura të komunitetit botëror musliman, duke...

​Guti mund ta zëvendësojë Zidanen te Reali

Jose Maria Gutierrez i njohur ndryshe edhe si Guti po shihet nga krerët e Real Madridit si...

Luftimet me Armeninë kanë bërë që ndeshja e nesërme, e vlefshme për Nations League, mes Azerbajxhanit dhe Qipros do të zhvillohet në “Elbasan Arena”.

Fakti që kombëtarja azere drejtohet nga italo-shqiptari Gianni De Biasi ka bërë që të shihet Shqipëria si “shtëpia” e përkohshme e ekipit në fjalë.

Kombëtarja e Azerbajxhanit ka mbërritur tashmë në Shqipëri, ndërsa seanca e sotme është zhvilluar në stadiumin “Selman Stermasi” ku edhe pati një konferencë për shtyp.

Azerbajxhan-Qipro, e vlefshme për League C, Grupi 1 i Nations League luhet nesër në ora 18:00./oranews

Arriti në 39 numri i të vdekurve nga tërmeti në Izmir

Numri i njerëzve që vdiqën si pasojë e tërmetit në Izmir u rrit në 39. Sipas TRT Haber,...

Tërhiqet Macron, thotë se e kupton tronditjen e muslimanëve për karikaturat e Profetit Muhamed

Presidenti francez Emmanuel Macron ka tentuar sonte të qetësojë gjakrat e ndezura të komunitetit botëror musliman, duke thënë se e kupton zemërimin...

​Guti mund ta zëvendësojë Zidanen te Reali

Jose Maria Gutierrez i njohur ndryshe edhe si Guti po shihet nga krerët e Real Madridit si zëvendësues potencial për teknikun në...

Dy persona me origjinë nga Kosova ndërrojnë jetë nga tërmeti në Izmir

Dy persona me origjinë nga Kosova vdiqën si pasojë e lëndimeve të marra pas rrëzimit të një ndërtese si rrjedhojë e tërmetit...

Shqipëria hapi spitalin e tretë për Covid

 Për shkak të numrit të rritur të të infektuarve, veçanërisht atyre të cilëve iu nevojitet mjekim spitalor, Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes...

More Articles Like This