Kurtoa: Të gjithë me padurim e presin rifillimin e La Ligës

Must Read

Çegranasit në pritje të fushës së sportit! Komuna e Gostivarit dhe ARS ia hedhin fajin njëra-tjetrës

https://youtu.be/Q4_FXhlBS4Q Banorët e Çegranit ende janë në pritje të rikonstruimit të fushës...

TV21 në zonën e kuqe të klinikës infektive! Vetëm në 24 orët të fundit janë hospitalizuar tre pacientë të rinj

https://youtu.be/fh8r2tuCvAQ Jovica Paunoski, Gazetar TV21: Kjo prapa meje është...

Kritika për mësimin online! Inspektorati s’i ka verifikuar lëshimet, janë në vetëizolim

https://youtu.be/JAU8iVA1Dg0 Unioni i nxënësve të shkollave të mesme sot ka dalë me...
- Advertisement -

Portieri i Real Madridit, Tibo Kurtoa e shprehu entuziazmin e tij për vazhdimin e stërvitjeve.

Këtë javë, skuadrat spanjolle i filluan stërvitjet përsëri pas një pauzë dy-mujore.

“Të gjithë me padurim e presin rifillimin e La Ligës dhe betejën për titullin. Ne nuk mund të prisnim të stërvitemi përsëri pas dy muajsh, të jemi së bashku si ekip. Edhe pse është pak më ndryshe, është gjithmonë bukur të kthehesh në ‘Valdebebas’ për stërvitje. Stërvitjet në shtëpi janë ndryshe, por unë mendoj se të gjithë kanë punuar mirë dhe janë mbajtur mirë. Portierët ishin me fat, sepse ne u lejuam të stërvitemi me një trajner javën e kaluar. Këtë javë, kur shokët e skuadrës dërgojnë goditje, ekziston sens i stërvitjes së vërtetë”, tha Kurtoa.

- Advertisement -

Latest News

TV21 në zonën e kuqe të klinikës infektive! Vetëm në 24 orët të fundit janë hospitalizuar tre pacientë të rinj

https://youtu.be/fh8r2tuCvAQ Jovica Paunoski, Gazetar TV21: Kjo prapa meje është Klinika infektive. Çdo ditë numri...

Kritika për mësimin online! Inspektorati s’i ka verifikuar lëshimet, janë në vetëizolim

https://youtu.be/JAU8iVA1Dg0 Unioni i nxënësve të shkollave të mesme sot ka dalë me një sërë kritika për mënyrën...

Nga sonte deri të hënën orë policore! Qytetarët të revoltuar, Filipçe insiston për kontrolle më të ashpra

https://youtu.be/LEiNXM7EEU8 Lëvizja e lirë e qytetarëve zgjati vetëm 10 ditë. Pasi më 26 maj u shfuqizua, dje...

Zhelina ankohet për orën policore! Sejdiu: 10 ditët e fundit s’kemi asnjë rast me Covid-19

https://youtu.be/HgS4_YcY7gQ Zhelina ankohet deri te Qeveria se pse në Komunën e tyre është vendosur orë policore kur...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -