Krejt në mal në Siniçan! Policia, banorët e prokurorja te vendi ku po ndërtohet ujësjellësi

Must Read

Protesta e dytë e nënave në pushim të lindjes dhe e prindërve të fëmijëve deri gjashtë vjeç

Nënat e fëmijëve deri në moshën gjashtëvjeçare dhe ato të cilat janë në pushim të lindjes, sot...

Pasqyrë ditore të gjendjes me Covid-19 në botë

Sipas të dhënave të reja, në botë me koronavirusin e ri deri më tani janë infektuar  31.345,441...

Gjukanoviq: Pas zgjedhjeve, të gjithë kanë arsye të jenë të kënaqur

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq deklaroi sot se prania e misionit vëzhgues të Rrjetit evropian...
- Advertisement -

Banorët e Siniçanit ende po qëndrojnë në mal në vendin ku po ndërtohet ujësjellësi. Siç informon gazetari i TV21 nga terreni, atje po qëndrojnë edhe policia dhe prokurorja. Banorët thonë se do të qëndrojnë atje deri sa të realizohet projekti, ndryshe kthim mbas nuk ka.

Krejt në mal në Siniçan! Policia, banorët e prokurorja te vendi ku po ndërtohet ujësjellësi

Krejt në mal në #Siniçan!#Policia, #banorët e #prokurorja te vendi ku po ndërtohet #ujësjellësi

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 29. Juli 2020
- Advertisement -

Protesta e dytë e nënave në pushim të lindjes dhe e prindërve të fëmijëve deri gjashtë vjeç

Nënat e fëmijëve deri në moshën gjashtëvjeçare dhe ato të cilat janë në pushim të lindjes, sot pasdite sërish dolën në protestë...

Pasqyrë ditore të gjendjes me Covid-19 në botë

Sipas të dhënave të reja, në botë me koronavirusin e ri deri më tani janë infektuar  31.345,441 persona. Prej tyre kanë vdekur...

Gjukanoviq: Pas zgjedhjeve, të gjithë kanë arsye të jenë të kënaqur

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq deklaroi sot se prania e misionit vëzhgues të Rrjetit evropian të organizatave për monitorimin e...

Lëvizja Besa ndahet nga LSDM-ja, në Kuvend do të veprojnë si të pavarur

https://youtu.be/8m3tMxhkddM Në një muaj e gjysmë pas konstituimit të Kuvendit dhe një javë pasi u formuan grupet...

Dislokimi i bastoreve, LSDM-VMRO-DPMNE heshtin se a do të votojnë Ligjin!?

https://youtu.be/s2RVx-uQ_xw Një ndër pikat për formimin e koalicionit qeveritar ishte edhe ligji për dislokimin e lojërave të...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -