Kosovë, vjehrra dhe kunata e bëjnë nusen për spital

Must Read

Austria blen 18 helikopterë italianë

Ministria austriake e Mbrojtjes mori vendim që të furnizojë 18 helikopterë nga Italia për nevojat e armatës,...

Shumë lumenj nën mesataren për muajin shtator

Shumica e lumenjve në vend tek të cilët sot janë kryer matje hodrologjike, tregojnë ulje të niveleve...

Gjobiten 679 persona për mos mbajtjen e maskave

Policia ka gjobitur 679 qytetarë gjatë 24 orëve të kaluara në territorin e vendit, në lidhje me...
- Advertisement -

Një grua në Lipjan thotë së është sulmuar fizikisht nga vjehrra dhe kunata e saj.

Sipas policisë rasti i cilësuar si “dhunë në familje”, ka ndodhur dje rreth orës 13:27. Ndërsa, viktima ka pranuar tretman mjekësor, shkruan rtv21.tv.

- Advertisement -

“Viktima femër kosovare, ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që sipas saj është sulmuar fizikisht nga vjehrra dhe kunata e saj të dyshuara kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, ka njoftuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt./21Media

- Advertisement -

- Advertisement -

Austria blen 18 helikopterë italianë

Ministria austriake e Mbrojtjes mori vendim që të furnizojë 18 helikopterë nga Italia për nevojat e armatës, transmetojnë mediat lokale.

Shumë lumenj nën mesataren për muajin shtator

Shumica e lumenjve në vend tek të cilët sot janë kryer matje hodrologjike, tregojnë ulje të niveleve nën mesataren për muajin shtator.

Gjobiten 679 persona për mos mbajtjen e maskave

Policia ka gjobitur 679 qytetarë gjatë 24 orëve të kaluara në territorin e vendit, në lidhje me masën për mos mbajtjen e...

Qeveria britanike mohoi se kryeministri Xhonson javën e kaluar ishte në Itali

Qeveria britanike sot i mohoi informacionet në disa media se kryeministri Boris Xhonson javën e kaluar ishte në Itali, duke bërë të...

Tre vende kërkojnë nga BE-ja ndihmë ekonomike për Bjellorusinë

Presidentët e Lituanisë, Polonisë dhe Rumanisë do të kërkojnë nga liderët e Bashkimit Evropian të ofrojnë pako të përkrahjes për Bjellorusinë në...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -