Koncert madhështor “Të gjithë së bashku” me Venera Lumani dhe Lind Islami

Must Read

Ibrahimoviç pozitiv me Covid-19

Zlatan Ibrahimović ka rezoltuar pozitiv për Covid-19 pas një raundi të dytë të provave të shtupave përpara...

Kërçova në hall me mbeturinat, Nuredini tregon ligjet, por jo planet për menaxhim të mbeturinave!

https://youtu.be/C_SE9LiDgp4 Kërçovarët prej dekadash përballen me problemin e mbeturinave.

5 muaj që ka filluar projekti, asnjë centimetër asfalt në autostradën Shkup – Bllacë

https://youtu.be/9RIpQhNhkbA Më 18 maj nisën punimet për autostradës Shkup – Bllacë. U...
- Advertisement -

Qendra Informative Kulturore ka organizuar manifestim tradicional me moton “Të gjithë së bashku”. Mysafir special ishin Venera Lumani dhe Lind Islami. Koncerti u mbajt sipas protokolleve me mbajtjen e distancës fizike dhe mbajtjen e maskave mbrojtëse.

Manifestimi tradicional organizuar nga Qendra Informative Kulturore “Të gjithë së bashku” me Venera Lumani dhe Lind Islami

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 9. September 2020

- Advertisement -

Ibrahimoviç pozitiv me Covid-19

Zlatan Ibrahimović ka rezoltuar pozitiv për Covid-19 pas një raundi të dytë të provave të shtupave përpara ndeshjes së sotme kundër Bodø...

Kërçova në hall me mbeturinat, Nuredini tregon ligjet, por jo planet për menaxhim të mbeturinave!

https://youtu.be/C_SE9LiDgp4 Kërçovarët prej dekadash përballen me problemin e mbeturinave. Në çdo fshat, lagje dhe...

5 muaj që ka filluar projekti, asnjë centimetër asfalt në autostradën Shkup – Bllacë

https://youtu.be/9RIpQhNhkbA Më 18 maj nisën punimet për autostradës Shkup – Bllacë. U gërrye një pjesë e tokës,...

2 viktima, 152 raste të reja me Covid-19 dhe 126 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1630 testime të realizuara 152 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin...

Të mos kesh asnjë të drejtë në shtetin ku jeton! Qindra qytetarë pa shtetësi, Spasovski thotë se po punohet për ndryshime ligjore

https://youtu.be/IPW6zEUI6Go Ka 37 vjet që jeton në Maqedoni, por kurrë nuk i është dhënë mundësia për tu...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -