I dështoi protesta, ish bashkëshorti ironizon Fjolla Morinën

TË FUNDIT

Fjolla Morina, së fundi është komentuar shumë në media, pas videove që ajo ka publikuar. Këngëtarja ka hedhur akuza ndaj ish bashkëshortit të saj, Fisnik Syla.

Përmes një videoje të publikuar në rrjete sociale, kishte bërë thirrje publike për një protestë të dielën në sheshin e Prishtinës, për t’i dalë në mbrojtje asaj dhe vajzës së saj.

Kjo protestë dështoi pasi në shesh nuk doli askush në mbështetje të saj.

E lidhur me këtë dështim të protestës, ka reaguar ish bashkëshorti i saj, Fisnik Syla.

Duke u tallur ai ka publikuar në llogarinë e tij të ‘Instagramit’ një video, ku shihet në xhakuzi, teksa mbishkrimi i saj merr vëmendje.

“A ka ndonjë protestë për jetë lluksi”, ka shkruar ai.

error: Content is protected !!