Holanda kalon në epërsi kundër Anglisë

TË FUNDIT

Vetëm 8 minuta lojë mes Holandës dhe Anglisë për biletën e fundit për në finale, holandezët kanë kaluar në avantazh me golin e shënuar nga Simons, përcjell TV21.