Haradinaj: Nuk ia jap legjitimitetin Skënder Hysenit e as Avdullah Hotit

Must Read

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo...
- Advertisement -

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, sonte u shpreh se problemi i tij është me nivelin se ku gjendet tema e Kosovës në dialog me Serbinë. Haradinaj në një intervistë në RTV21 deklaroi se faturën e dialogut do ta marrë kryeministri.

“Qysh lejon një parti serioze si LDK me i ardhë dialogu në nivel të Skënder Hysenit e të Lajçakut”, u shpreh Haradinaj.

- Advertisement -

Kryetari i AAK-së më tutje theksoi se nuk ia jep legjitimitetin Skënder Hysenit dhe as Avdullah Hotit për një proces të një dialogu të nivelit të koordinatorëve./21Media

#RamushHaradinaj: Nuk ia jap legjitimitetin #SkënderHysenit

#RamushHaradinaj: Nuk ia jap legjitimitetin #SkënderHysenit

Gepostet von RTV21 am Dienstag, 11. August 2020

- Advertisement -

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së të ndikojë që interpretimet bullgare...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo ditë e më shumë është...

Konfirmohen dënimet me burg për “Tankun”, Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest

https://youtu.be/1gIbSTVFia4 Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove –...

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -