Goli i kompeticionit, Richarlison mahnit botën

TË FUNDIT

Vetëm 10’ minuta pas shënimit të golit të parë, Brazili ka vazhduar me ofensivat e saj sulmuese ku ka arritur të gjejë dhe golin e dytë, sërish me Richarlison.

I riu, i cili aktivizohet tek Tottenham ka arritur të gjejë “kohën” e duhur, duke realizuar një akrobaci në ajër.

error: Content is protected !!