Gjenden 112 rrënjë kanabis!

TË FUNDIT

Arkitektët që ishin shumë krijues dhe jo shumë logjikë

Arkitektura, si disiplinat e tjera është art, sepse kërkon shumë krijimtari dhe imagjinatë. Sidoqoftë, ndonjëherë, dizajnet e konstruksioneve të...

Fauci: Mbajtja e dy maskave është më efektive

Anthony Fauci, drejtor i Institutit Kombëtar të Alergjisë dhe Sëmundjeve Infektive në SHBA, tha të hënën se mbajtja e...

Opozita shqiptare është duke përgatitur Ligj të ri për lojërat e fatit

Depuetit i koalicionit AAA-ASH, Skender Rexhepi nëpërmjet emisonin Click Plus bëri të ditur se opozita shqiptare është duke përgatitur...

Rasti Monstra! Gjykimi i njëjtë si në kohën e VMRO-DPMNE-së, si në këtë të LSDM-së, thotë Skender Rexhepi nga Alternativa

“Tash LSDM e shihte rastin “Monstra” tash e tregon një LSDM që është e ngjashme me VMRO-në. Me një...

BDI bën teatër kur Mexhiti në Kuvend del dhe kritikon bashkëpartiakun Grubi, thotë Skender Rexhepi

Skender Rexhepi, nga Alternativa në emisionin Click Plus në TV21, thotë se BDI bën teatër kur deputeti Izet Mexhiti...

Departamenti i policisë kriminale të Byrosë për Siguri Publike në koordinim me Sektorin për Punë të Brendshme – Shtip, Zyra e Jashtme për kriminalistikë sot në Delçevë (01.08.2020) në zonën e fshatit Delçevë Grad, në lokalitetin Suvi dol kanë gjetur plantacion me 112 rrënjë “kanabis sativa”.

Duke ndjekur udhëzimet e prokurorit publik nga Prokuroria Publike në Koçan, rrënjët janë marrë për ekspertizë si dhe janë marrë masa dhe aktivitete shtesë për zbardhjen e rastit.

TË NGJAJSHME