Genta Ismajli publikon sonte këngën e re

TË FUNDIT

Genta Ismajli ka bërë të ditur se sonte në mesnatë, do të publikojë këngën e saj më të re, me videoklip.

Kënga titullohet “Bad Bitch” dhe pritet të publikohet në ora 23:59.

“Sonte ne ora 23:59 my new song “Bad Bitch” ne Youtube”, ka shkruar Genta në rrjetet sociale.

Këngëtarja duket se e ka xhiruar videoklipin në kohën kur po shijon shtatzëninë e saj të parë, me miliarderin turk, Huseyi Usta.

Ajo është në pritje të binjakëve, një vajzë dhe një djali.