Array

Formacionet zyrtare: Arsenal – Liverpool

Must Read

Koronavirusi tani më ka infektuar 32 milionë persona nëpër botë

Më shumë se 32 milionë persona në botë janë infektuar me koronavirus, tregojnë të dhënat më të...

Lëkundje tërmeti gjatë natës në Shqipëri dhe Greqi, nuk raportohet për dëme apo të lënduar

Lëkundje të forta sizmike janë ndjerë në Shqipëri pak pas mesnatës. Një tërmet më magnitudë 4.6 i...

SHBA-ja nuk e njeh Llukashenkon si president të Bjellorusisë

Për SHBA-në, Aleksandar Llukashenko nuk është president legjitim i përzgjedhur i Bjellorusisë, deklaroi një përfaqësues i paemëruar...
- Advertisement -

Arsenali dhe Liverpoolin takohen sonte në xhiron e tretë në Preimer Ligë,të dy trajnerët kanë vendosur për formacionet me disa ndryshime.
Arsenal: Cech; Bellerín, Chambers, Gabriel, Monreal; Coquelin, Ramsey; Ozil, Sánchez, Cazorla, Giroud

Liverpool: Mignolet, Clyne, Skrtel, Lovren, Gomez, Milner, Can, Lucas, Firmino, Coutinho, Benteke

- Advertisement -

Koronavirusi tani më ka infektuar 32 milionë persona nëpër botë

Më shumë se 32 milionë persona në botë janë infektuar me koronavirus, tregojnë të dhënat më të reja të faqes së internetit...

Lëkundje tërmeti gjatë natës në Shqipëri dhe Greqi, nuk raportohet për dëme apo të lënduar

Lëkundje të forta sizmike janë ndjerë në Shqipëri pak pas mesnatës. Një tërmet më magnitudë 4.6 i shkallës Rihter u regjistrua në...

SHBA-ja nuk e njeh Llukashenkon si president të Bjellorusisë

Për SHBA-në, Aleksandar Llukashenko nuk është president legjitim i përzgjedhur i Bjellorusisë, deklaroi një përfaqësues i paemëruar i Departamentit amerikan të shtetit...

Gjermania i paralajmëron qytetarët që të mos udhëtojnë në më shumë rajone të 11 vendeve evropiane

Gjermania ka vendosur më shumë rajone nga 11 vende evropiane në listën e zonave me rrezik të lartë për udhëtime për shkak...

Fjalë përmbyllëse në gjykimin për dhunën para Komunës Qendër

Gjykimi për dhunën para Komunës Qendër në qershor të vitit 2013 hyn në fazën përfundimtare me prezantimin e fjalëve përmbyllëse nga prokuroria...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -