Array

Formacionet e mundshme: Barcelona-PSG

Must Read

Në Llozanë 2.500 studentë në karantinë për shkak të Covid-19

Autoritetet shëndetësore në Zvicër kanë caktuar karantinë për 2.500 studentë në Fakultetin prestigjioz për hotelieri në Llozanë,...

BE kërkon vendet anëtare t’ua shpjegojnë qytetarëve çfarë është distanca sociale

Bashkimi Evropian sot kërkoi prej vendeve anëtare më mirë t’ua shpjegojnë qytetarëve të tyre se çfarë është...

Aktivistët e “Stop Rusino” takohen me ministrin Nuredini: Pas 5 viteve “Rusino” do të jetë vend për piknik

Pas 5 viteve Rusino do të jetë vend për piknik, kështu ka deklaruar ministri i Ambientit Jetësor,...
- Advertisement -

Skuadra e Barcelonës dhe ajo e Paris Saint-Germain do të zhvillojnë sonte ndeshjen e kthimit te çerekfinaleve në Champions League në “Camp Nou”.

Ndeshja e parë përfundoi me rezultat 3-1 në të mirë të Barcelonës, e cila tashme është pranë kualifikimit në gjysmëfinale të garës më prestigjioze ekipore në Evropë.

- Advertisement -

Skuadra spanjolle është e kompletuar për këtë ndeshje, kurse në anën tjetër PSG-ja do të jetë pa mbrojtësin kryesor Thiago Silva.

Formacionet e mundshme

- Advertisement -

Barcelona: Ter Stegen, Pique, Mascherano, Alba, Alves, Busquets, Rakitiç, Iniesta, Messi, Neymar, Suarez.

PSG: Sirigu, Luiz, Marquinhos, Maxwell, Van der Wiel, Verratti, Matuidi, Cabaye, Pastore, Cavani, Ibrahimoviç.

- Advertisement -

Në Llozanë 2.500 studentë në karantinë për shkak të Covid-19

Autoritetet shëndetësore në Zvicër kanë caktuar karantinë për 2.500 studentë në Fakultetin prestigjioz për hotelieri në Llozanë, për shkak të paraqitjes së...

BE kërkon vendet anëtare t’ua shpjegojnë qytetarëve çfarë është distanca sociale

Bashkimi Evropian sot kërkoi prej vendeve anëtare më mirë t’ua shpjegojnë qytetarëve të tyre se çfarë është distanca sociale dhe rregullat higjienike.

Aktivistët e “Stop Rusino” takohen me ministrin Nuredini: Pas 5 viteve “Rusino” do të jetë vend për piknik

Pas 5 viteve Rusino do të jetë vend për piknik, kështu ka deklaruar ministri i Ambientit Jetësor, Naser Nuredini pas takimit me...

Shekerinska: Nga aleatët tanë, duke e pe përfshirë edhe Bullgarinë, presim të ndihmojnë e jo të sprapsin

Nga aleatët tanë, duke e përfshirë edhe Bullgarinë, presim të ndihmojnë, e jo të sprapsin, deklaroi pasdite ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska...

Spasovski paralajmëron zgjidhje për qytetarët të cilët s’kanë nënshtetësi

Qindra bashkëqytetarë, edhe pse jetojnë në Maqeodni para se vendi të fitojë pavarësinë nga Jugosllavia, ende nuk kanë shtetësi. Mospasja e shtetësisë...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -