Filipçe: Shezlloni në plazh lehtë zëvendësohet me krevat të spitalit

Must Read

423 shkelje për mosmbajtjen e maskës

Në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut gjatë 24 orëve të fundit janë resgjistruar 423 kundërvajtje...

Pirlo do të zëvendësojë Sarrin

Pas shkarkimit të Maurizio Sarri-t nga stoli i Juventus-it, ekipi konfirmoi legjendën Andrea Pirlo si trajnerin e...

Zelanda e Re fiton betejën me Covid-19, 100 ditë pa raste të reja

Zelanda e Re ka kaluar 100 ditë pa regjistruar një rast të vetëm të korona virusit nga...

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, në llogarinë e tij në Facebook ka bërë thirrje që të respektohen masat dhe protokollet. Ai shkruan se shezlloni i plazhit lehtë zëvendësohet me krevat të spitalit.

- Advertisement -

“Shezlloni në plazh lehtë zëvendësohet me krevat të spitalit. T’i respektojmë masat për mbrojtje nga Covid-19, ta ruajmë shëndetin tonë, por edhe shëndetin e prindërve tanë, gjyshërve dhe gjysheve, sepse nuk ka asgjë më të rëndësishme se kujdesi për më të afërmit tanë”, shkruan në rrjetin social Facebook, Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe./TV21

Лежалката на плажа лесно се заменува со болнички кревет. Да ги почитуваме мерките за заштита од ковид-19. Да го зачуваме…

Gepostet von Венко Филипче am Sonntag, 2. August 2020

- Advertisement -
- Advertisement -
  • Tags
  • 2
- Advertisement -

Latest News

Pirlo do të zëvendësojë Sarrin

Pas shkarkimit të Maurizio Sarri-t nga stoli i Juventus-it, ekipi konfirmoi legjendën Andrea Pirlo si trajnerin e ri të ekipit.

Zelanda e Re fiton betejën me Covid-19, 100 ditë pa raste të reja

Zelanda e Re ka kaluar 100 ditë pa regjistruar një rast të vetëm të korona virusit nga komuniteti, diçka që duket se...

Çeki, zjarr në një ndërtesë, 11 të vdekur

Policia në Republikën e Çekisë po heton një zjarr që mori jetën e 11 njerëzve, përfshirë tre fëmijë.

Pas shpërthimit në Bejrut mblidhen udhëheqësit botërorë

Udhëheqësit ndërkombëtarë do të zhvillojnë bisedime këtë të diel për të rritur ndihmën për Bejrutin pas shpërthimit masiv që shkatërroi kryeqytetin libanez...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com