ZGJEDHJET

Filipçe apelon qytetarët të japin informata të sakta në anketat epidemiologjike

Must Read

OBSH: Ka dëshmi se koronavirusi përhapet përmes ajrit

Organizata Botërore e Shëndetësisë pranoi se  ekzistojnë dëshmi  për përhapje të Kovid-19 përmes ajrit, prejse 239 shkencëtarë...

KSHPK kërkon përgjegjësi për Venko Filipçen, VMRO-DPMNE ka dorëzuar tre ankesa kundër funksionarëve

https://youtu.be/gFKeq8mTxws KSHPK e pranoi ankesën e VMRO-DPMNE dhe do të kërkojë përgjegjësi...

Filloi skriningu i gazetarëve, në fazën e parë mbi 500 gazetarë do të testohen për korona virus

https://youtu.be/kI9Z8n0PEFI Filloi skiningu falas i gazetarëve dhe punëtorëve mediatik për Kovid-19. Pas...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Ministri Filipçe rrjetit social përmes facebook apeloi deri te qytetarët që të japin informata të sakta në anketat epidemiologjike.

- Advertisement -

“Mjekët janë këtu për ne, përgjegjësia është e jona, beteja është e përbashkët, nga ne varet” – ka shkruar Filipçe në facebook. (MIA)

- Advertisement -
- Advertisement -
  • Tags
  • 1
- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

KSHPK kërkon përgjegjësi për Venko Filipçen, VMRO-DPMNE ka dorëzuar tre ankesa kundër funksionarëve

https://youtu.be/gFKeq8mTxws KSHPK e pranoi ankesën e VMRO-DPMNE dhe do të kërkojë përgjegjësi për ministrin e shëndetësisë, Venko...

Filloi skriningu i gazetarëve, në fazën e parë mbi 500 gazetarë do të testohen për korona virus

https://youtu.be/kI9Z8n0PEFI Filloi skiningu falas i gazetarëve dhe punëtorëve mediatik për Kovid-19. Pas punëtorëve shëndetësorë dhe policisë, edhe...

Koalicioni AAA-ASH në Kumanovë, Sela: “Fuqia e ndryshimit në duart e çdo shqiptari”

https://youtu.be/KivL5qIutos Koalicioni Aleanca për Shqiptarët dhe AlternAativA mbrëmë ishin bashkë me qytetarët e Kumanovës. Gjatë këtij takimi...

A do të izolohet shteti pas zgjedhjeve? Filipçe: Mund të marrim masa restriktive vetëm nëse eskalon situata

https://youtu.be/6Te8SjMNIjc Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë inspektimit në spitalin e ri të Kërçovës tha se i...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -