Fëmija me kamion në autostradë, policia nis hetimet

Must Read

Sot thuhen fjalët përfundimtare për rastin “Dhuna në Qendër”

Gjyqi për dhunën para Komunës së Qendrës në qershor 2013 vazhdon sot me fjalët përmbyllëse të palës...

Tërmet i ri në afërsi të Malit të Shenjtë

Tërmet me fuqi prej 4.6 ballëve sipas Rihterit, është regjistruar shkurt pas orës 7 sot në mëngjes...

Zaev: Qytetarët tanë dhe të BH do të fillojnë të lëvizin vetëm me letërnjoftime

Kryeministri Zoran Zaev, me rastin e 28 Shtatorit, Ditës ndërkombëtare të boshnjakëve  u dërgoi urim pjesëtarëve të...
- Advertisement -

Video e cila ishte shpërndarë në “Snapchat”, kuptohet se është filmuar në autostradën M1 afër Dungannon në Irlandë.

Në këtë video shihet një djalë i ri në vendin e shoferit të një kamioni, me sa duket duke e drejtuar automjetin ndërsa ecën përgjatë autostradës. I riu është aq i vogël sa është i detyruar të ulet në buzë të sediljes së shoferit, transmeton rtv21.tv.

- Advertisement -

Video me tetë sekonda ka nxitur një hetim policor pasi përdoruesit e mediave sociale e përshkruan incidentin si tronditës. Një burrë i cili është duke filmuar pamjet, dëgjohet në sfond duke biseduar me fëmijën, duke i thënë të riut të ‘mbajë’ timonin pasi kamioni filloi të shkelte në një shirit në anën e majtë të kamionit. Policia konfirmoi se po bënte hetime për incidentin./21Media

- Advertisement -

Sot thuhen fjalët përfundimtare për rastin “Dhuna në Qendër”

Gjyqi për dhunën para Komunës së Qendrës në qershor 2013 vazhdon sot me fjalët përmbyllëse të palës mbrojtëse. Në...

Tërmet i ri në afërsi të Malit të Shenjtë

Tërmet me fuqi prej 4.6 ballëve sipas Rihterit, është regjistruar shkurt pas orës 7 sot në mëngjes sipas kohës lokale në pjesën...

Zaev: Qytetarët tanë dhe të BH do të fillojnë të lëvizin vetëm me letërnjoftime

Kryeministri Zoran Zaev, me rastin e 28 Shtatorit, Ditës ndërkombëtare të boshnjakëve  u dërgoi urim pjesëtarëve të bashkësisë boshnjake  në Republikën e...

VMRO-DPMNE: Sistemi shëndetësor nuk funksionon

Kataklizma katastrofale e Filipçes po vazhdon. Numrat e përditshëm treshifror të të sëmurëve nga Kovid-19 janë dëshmi se ministri...

Pendarovski: Me përkushtim do të punojmë në kultivimin dhe promovimin e kulturës dhe traditës boshnjake

Presidenti Stevo Pendarovski, me rastin e 28 Shtatorit, Ditës ndërkombëtare të boshnjakëve, sot u dërgoi urim pjesëtarëve të bashkësisë boshnjake  në Republikën...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -