Vëllezërit Besimi, Florini dorëhiqet, Fatmiri ngelet pa vëllaun në Kuvend

Must Read

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo...
- Advertisement -

Deputeti Florin Besimi nga radhët e BDI-së jep dorheqje nga posti i tij si deputet. Këtë gjë e konfirmojnë burimet brenda partisë së BDI-së. Florin Besimi ishte i zgjedhur në njësin zgjedhore numër 6. Mbrëmë nga antikorupcioni thanë se deputeti Florin Besimi nga radhët e BDI-së nuk duhet të votoj për zgjedhjen e Qeverisë së re për shkak se vëllau i tij është kanditat për ministër të financave. Besimi sipas antikorupcionit nuk mund ta votoj vëllaun e tij sepse bëhet fjal për konflikt interesi.

Të nderuar qytetarë, Të dashur bashkëpartiak, aktivist, shefa të shtabeve vendore dhe komunale,Bashkë në këto…

Gepostet von Florin Besimi am Sonntag, 23. August 2020
- Advertisement -
  • Tags
  • 2

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së të ndikojë që interpretimet bullgare...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo ditë e më shumë është...

Konfirmohen dënimet me burg për “Tankun”, Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest

https://youtu.be/1gIbSTVFia4 Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove –...

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -