Era Istrefi paralajmëron këngën e re

TË FUNDIT

Këngëtarja Era Istrefi ka dhënë një lajm të mirë për fansat e muzikës së saj.

Era ka nisur punën për një projekt të ri muzikor dhe këtë e bëri të ditur përmes fotografive që ka publikuar në Instagram.

“Djalli punon fort, por Era Istrefi edhe më fort“, ka shkruar këngëtarja krahas fotografive.

Era Istrefi ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor./21Media