Dhjetra biznismenë ndalohen nga Policia Financiare! Kanë dëmtuar buxhetin e Komunës së Tetovës dhe Gostivarit për 1 milion euro

TË FUNDIT

Dhjetëra biznesmenë dhe kontabilistë janë ndaluar sot nga Policia Financiare, nën dyshimet se nga buxheti i Komunës së Tetovës dhe Gostivarit, në mënyrë të organizuar kanë marrë mbi një milion euro.

Drejtori i Policisë Financiare Arafat Muarremi është i pakapshëm për TV21 ndërsa për portalin A1on, ka thënë se bëhet fjalë për grup serioz, i cili është ndjekur një kohë të gjatë.

Për hetime të këtij lloji Muharremi kishte folur para rreth 2 viteve në emisionin Click Plus të TV21.

Detajet nga terreni i sjell gazetarja Valmira Zendeli.

Dhjetra biznismenë ndalohen nga Policia Financiare! Kanë dëmtuar buxhetin e Komunës së Tetovës dhe Gostivarit për 1 milion euro

Dhjetra biznismenë ndalohen nga Policia Financiare! Kanë dëmtuar buxhetin e Komunës së Tetovës dhe Gostivarit për 1 milion euro

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 7. Oktober 2020
error: Content is protected !!