Dafina dhe Arilena nesër publikojnë duetin

TË FUNDIT

Dueti i Dafina Zeqirit me Arilena Arën do të publikohet ditën e nesërme. Lajmin e ka bërë me dije vetë Arilena nëpërmjet një videoje me sekuenca nga klipi i këngës.

“Thirr policinë” quhet projekti i parë i artisteve të famshme, i cili është pjesë e albumit të Arilenës me titull ‘Popart’. Arilena solli pak javë më parë dhe një duet me Noizy-n me titull “Murderer”.