Array

Çiljeta së bashku me të birin në klipin “Gangsta Love”

Must Read

Pakoja e katërt ekonomike peshon 350 milionë euro, njofton ministri i Ekonomisë Bekteshi

Ministri i Ekoonomisë, Kreshnik Bekteshi, përmes Facebookut të tij ka njoftuar se është caktuar shuma e mjeteve...

Monstra, ekspertja ka falsifikuar ekspertizën? Dëshmitarja Nikollovska me deklarata konfuze, Raufi do e padisë

https://youtu.be/IVglfJbP16I Snezhana Nikollovska, ekspertja e cila ka bërë analizën e dheut ku...

Takim Besimi-Bërnz: SHBA është partneri ynë më i rëndësishëm strategjik

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë një nga partnerët më të rëndësishëm strategjikë të Republikës së Maqedonisë së Veriut....
- Advertisement -

Prej kohësh ka njoftuar se do t’i rikthehet skenës, këtë herë me një bashkëpunim me reperin Noizy. Kënga ‘Gangsta Love’, ka joshur publikun prej disa kohësh, që kur janë shfaqur edhe sekuencat e para në ekran. Edhe pse u lajmërua se do të vinte brenda muajit mars, ku të dy këngëtarët ishin në coverin e revistës ‘Who’, klipi ende nuk është shfaqur. Çili rrëfen se projekti është duke u përgatitur, për të mbërritur si një risi në klipet shqiptare.

Surpriza e këtij klipi është edhe pjesëmarrja e vogëlushit Fernando, djalit të këngëtares. “Po, edhe im bir do të jetë pjesë e klipit, të tillë e kemi ideuar”është shprehur ajo për ballkanweb. Përveç bashkëpunimit që artistët kanë, Noizy-n dhe Çiljetën i lidh edhe një miqësi e fortë. “Unë nuk kam vëlla, ndaj edhe e konsideroj Noizy-n si vëllain tim. E kam mbështetur shumë edhe në ‘Top Fest’, ku ai merr pjesë, dhe uroj që ta fitojë, pasi është më i miri aty”, – ka përfunduar Çili.

- Advertisement -

Pakoja e katërt ekonomike peshon 350 milionë euro, njofton ministri i Ekonomisë Bekteshi

Ministri i Ekoonomisë, Kreshnik Bekteshi, përmes Facebookut të tij ka njoftuar se është caktuar shuma e mjeteve për pakon e katërt ekonomike,...

Monstra, ekspertja ka falsifikuar ekspertizën? Dëshmitarja Nikollovska me deklarata konfuze, Raufi do e padisë

https://youtu.be/IVglfJbP16I Snezhana Nikollovska, ekspertja e cila ka bërë analizën e dheut ku ka ndodhur vrasja e pesëfishtë...

Takim Besimi-Bërnz: SHBA është partneri ynë më i rëndësishëm strategjik

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë një nga partnerët më të rëndësishëm strategjikë të Republikës së Maqedonisë së Veriut. Marrëdhëniet e shkëlqyera politike midis...

Takim i Bytyqit dhe Bekteshit me Poçivalshek: Sllovenia dhe Maqedonia e Veriut janë vende mike me bashkëpunim të fortë ekonomik

Gjatë vizitës zyrtare të delegacionit të udhëhequr nga presidenti slloven, Borut Pahor, zëvendëskryeministri për çështje ekonomike, koordinim me resorët ekonomikë dhe investimet...

Pakoja e katërt e masave, të dielën pasdite! Disa masa vlejnë deri në vitin 2021 paralajmëroi kryeministri

https://youtu.be/YhdxBxKdxAk Deri të dielën pasdite, Qeveria do ta prezantojë pakon e katërt të ndihmës ekonomike, paralajmëroi kryeministri...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -