Chelsea e Liverpool ende të interesuara për Alaban

TË FUNDIT

Janë mbledhur mjetet e nevojshme për Noarin 3-vjeçar

Të afërmit e Noarit 3-vjeçar, që vuan nga tumori në veshkë, njoftojnë se, janë mbledhur mjetet e nevojshme për...

Qeveria e zgjeruar, VMRO-ja ndryshoi qëndrim, PLD-ja tha “jo”, për ASH-në ky është blof

https://youtu.be/MfaEpYyR6Xw Pasi që e mori besimin në Kuvend, dje kryeministri Zoran Zaev i ofroi opozitës që të jetë pjesë e...

Çairi dhe Saraji festojnë 7 Marsin, të pranishëm Mexhiti dhe Bexheti, por jo funksionarët e lartë BDI-së

https://www.youtube.com/watch?v=Wn3dB3j4U-Y Se po vazhdojnë fërkimet brenda BDI-së, kjo u pa edhe sot në shënimin e festës së 7 marsit, në...

Qendër terapie me protone për pacientët e vegjël me sëmundje të rënda

Një qendër e terapisë me protone për trajtimin e pacientëve të vegjël me kancer pritet të nisë funksionimin në...

Asfaltimi i autostradës Shkup-Bllacë ende s’ka filluar

https://www.youtube.com/watch?v=juo8archIpw Shumë fjalë, shumë premtime e fotografi, por asfaltimi i dy kilometrave rrugë, në autostradën Shkup-Bllacë ende nuk ka filluar...

Gjigantët e Premier Ligës janë duke e monitoruar situatën e mbrojtësit të Bayern-it. Chelsea dhe Liverpool thuhet se janë ende të interesuara për shërbimet e mbrojtësit të Bayern Munich David Alaba, dhe do të garojnë kokë për kokë që të arrijnë marrëveshje me të, raporton “ESPN”.

Para ca ditësh, Alaba e konfirmoi që në fund të këtij sezoni do t’i jep fund karrierës së tij 13 vjeçare tek Bayerni, dhe klubi që ka shprehur interesim serioz për të është Real Madridi, përcjell KosovaPress.

Madridi thuhet se është destinacioni i tij i preferuar, por Chelsea e Liverpool po refuzojnë që të largohen nga gara për të, duke u spekuluar që do të mundohen ta bindin Alaban që të transferohet në Premier Ligë.

TË NGJAJSHME