Array

Champions: Vëmendja në ndeshjen PSG-Barcelona

Must Read

Shahpaska: Kapaciteti i kopshteve nuk është plotësuar

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Jagoda Shahpaska sot bëri të ditur se lidhur me kapacitetin për...

Interi do të paguaj 1 milion euro për transferin e Arturo Vidal

Arturo Vidal sot do të arrijë në  Milano për ta finalizuar  transferin e tij në Inter, publikoi...

Ishulli grek është goditur nga një tërmet 4.5 ballë

Ishullin grek Kretë sot e goditi  tërmet i ri me fuqi prej 4,5 ballë, publikoi Qendra sizmike...
- Advertisement -

Ndeshja kryesore e natës së sotme zhvillohet në Paris në mes skuadrës së Paris Saint Germain dhe Barcelonës. Të dyja këto dy skuadra po kalojnë nëpër një formë të mirë dhe prandaj pritet një duel i fortë.

PSG-ja synon të shënojë fitore pa pranuar gol, kurse në anën tjetër spanjollët duan të marrin rezultat të favorshëm dhe të shënojnë ndonjë gol në mënyre që ndeshjen e kthimit ta kanë më të lehtë.

- Advertisement -

Ndeshja tjetër zhvillohet në Portugali në mes Portos dhe Bayern Munchen. Gjermanët janë favoritë, por Porto do të mundohet t’i shfrytëzojë mungesat e shumta që ka Bayerni dhe ta mposhtë. Të dy ndeshjet zhvillohen nga ora 20:45.

- Advertisement -

Shahpaska: Kapaciteti i kopshteve nuk është plotësuar

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Jagoda Shahpaska sot bëri të ditur se lidhur me kapacitetin për akomodimin e fëmijëve në kopshte...

Interi do të paguaj 1 milion euro për transferin e Arturo Vidal

Arturo Vidal sot do të arrijë në  Milano për ta finalizuar  transferin e tij në Inter, publikoi në Tuiter gazetari Fabricio Romano....

Ishulli grek është goditur nga një tërmet 4.5 ballë

Ishullin grek Kretë sot e goditi  tërmet i ri me fuqi prej 4,5 ballë, publikoi Qendra sizmike mesdhetare-evropiane. Tërmeti...

Cipras: Micotakis duhet t’u kërkojë falje grekëve që i mashtroi dhe i mbushi me gënjeshtra, urrejtje dhe ndarje për Marrëveshjen e Prespës

Kur e zgjidhëm problemin me  fqinjët verior, zgjodhën  ta ngrejnë vendin në këmbë,  ndërsa tani kryeministri i Maqedonisë së Veriut i lavdëroi...

Gjenden 28 emigrantë në dy lokacione në Kumanovë

Ministria e Punëve të Brendshme, informoi se sot herët në mëngjes, në aksione të ndara në fshatrat Vaksincë dhe Llojan të Kumanovës...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -