Brenda festës së ditëlindjes së Era Istrefit

TË FUNDIT

Era Istrefi ka festuar ditëlindjen e 30-të duke u shfaqur me një dukje të mrekullueshme që ka lënë përshtypje të tek fansat e saj në rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur, ka impresionuar të pranishmit me veshje tërheqëse.

Era Istrefi vazhdon të mbetet një figurë e shquar në skenën muzikore shqiptare dhe ndërkombëtare, duke rikthyer vazhdimisht vëmendjen me prezantimet dhe projektet e saj./21Media