Boki 13 shtron ankesa në PTHP Shkup

Must Read

Lëvizja Besa ndahet nga LSDM-ja, në Kuvend do të veprojnë si të pavarur

https://youtu.be/8m3tMxhkddM Në një muaj e gjysmë pas konstituimit të Kuvendit dhe një...

Dislokimi i bastoreve, LSDM-VMRO-DPMNE heshtin se a do të votojnë Ligjin!?

https://youtu.be/s2RVx-uQ_xw Një ndër pikat për formimin e koalicionit qeveritar ishte edhe ligji...

Vendimi i cili i ndau funksionarët, nuk ka lëshime – subvencione për punësim në bazë etnike do të ketë

https://youtu.be/pxetLAwcJCw Subvencione shtetërore për punësime në bazë të përkatësisë etnike do të...
- Advertisement -

Bojan Jovanovski – Boki 13 sot paradite erdhi në Prokurorinë Publike Themelore Shkup për të shtruar ankesa për procesverbal.

“Gjykata Themelore dorëzoi njoftim me shkrim në Prokurorinë Publike Themelore Shkup se personi i gjykuar ka kërkuar dhe se Gjykata do t’i japë leje të vijë në PTHP Shkup që të japë deklaratë”, thonë për MIA-n nga Prokuroria Publike.

- Advertisement -

Jovanovski javën e kaluar për rastin “Reket” u dënua me nëntë vite burgim ndërsa ish-prokurorja speciale Katica Janeva mori dënim me burg prej shtatë vitesh./MIA

- Advertisement -

Lëvizja Besa ndahet nga LSDM-ja, në Kuvend do të veprojnë si të pavarur

https://youtu.be/8m3tMxhkddM Në një muaj e gjysmë pas konstituimit të Kuvendit dhe një javë pasi u formuan grupet...

Dislokimi i bastoreve, LSDM-VMRO-DPMNE heshtin se a do të votojnë Ligjin!?

https://youtu.be/s2RVx-uQ_xw Një ndër pikat për formimin e koalicionit qeveritar ishte edhe ligji për dislokimin e lojërave të...

Vendimi i cili i ndau funksionarët, nuk ka lëshime – subvencione për punësim në bazë etnike do të ketë

https://youtu.be/pxetLAwcJCw Subvencione shtetërore për punësime në bazë të përkatësisë etnike do të ketë edhe në sektorin privat...

Vjedhet kufoma nga reparti infektiv në Strumicë, më pas kthehet krevati bosh i spitalit

https://youtu.be/J6gBfWJrSWc Ka ndërruar jetë në Klinikën infektive në Strumicë, e më pas kufomën së bashku me krevatin...

Platformë nacionale po, por jo edhe kompjuterë! SASHKU alarmon: Mësuesit do të punojnë nëse kanë kushte

https://youtu.be/8GlC8a4SVrA Ora dhe ditët janë duke ecur shumë shpejt, prandaj shumë pak kohë kemi që të përgatitemi...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -