Blerim Destani pjesë e filmit ku luan edhe De Niro, ka disa fjalë për të

Must Read

Përfundoi ndeshja Shkëndija – Tottenham

Ndeshja e shumë pritur mes Shkëndijës dhe Tottenhamit ka përfunduar 1:3 për mysafirët. Në...

Italia do të pranojë 125 emigrantë, të cilët do të sistemohen në shtet të tjera të BE-së

 Italia sot kumtoi se do të lejojë shkarkimin e 125 emigrantëve, të cilët tashmë një javë gjenden...

Ansu Fati nënshkruan kontratë të re me Barcelonën

Ansu Fati nënshkroi kontratë të re me Barcelonën. Barcelona ka “bllokuar” talentin Ansu...
- Advertisement -

Aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani çdo ditë e më shumë po shënon suksese të reja në karrierën e tij. Ai së fundi është bërë pjesë e kastit të filmit “The Comeback Trial”, ku luajnë aktorët e njohur me famë botërore, Morgan Freeman dhe Robert De Niro, shkruan portali rtv21.tv .

Destani u shpreh se ishte nder për të ishte në një film me  De Niron dhe pati disa fjalë për të. “Ishte një kënaqësi dhe një nder të rri me këtë aktor të madh midis skenave. Ju gjithmonë mund të mësoni diçka nga një nga më të mirët!”, shkroi Destani në Instagram poshtë një fotoje bashkë me De Niron. Premiera e filmit “The Comeback Trial” pritet të jepet në nëntor./21Media

- Advertisement -

Përfundoi ndeshja Shkëndija – Tottenham

Ndeshja e shumë pritur mes Shkëndijës dhe Tottenhamit ka përfunduar 1:3 për mysafirët. Në minutën e 5 të ndeshjes...

Italia do të pranojë 125 emigrantë, të cilët do të sistemohen në shtet të tjera të BE-së

 Italia sot kumtoi se do të lejojë shkarkimin e 125 emigrantëve, të cilët tashmë një javë gjenden në një anije humanitare gjermane,...

Ansu Fati nënshkruan kontratë të re me Barcelonën

Ansu Fati nënshkroi kontratë të re me Barcelonën. Barcelona ka “bllokuar” talentin Ansu Fati, ku e ka shpërblyer...

Dialogu Kosovë – Serbi do të vazhdojë të hënën

Përfaqësuesi special për dialogun Prishtinë-Beograd, Mirosllav Lajçak, paralajmëroi për të hënën raund të ri bisedimesh në nivel ekspertësh, më 28 shtator.

Zaev takon Ambasadaorin holandez Jan Kop

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, sot u takua me Dirk Jan Kop, ambasador i Mbretërisë së...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -