Aleksis ka marrë edhe nëntë milionë funta nga Junajtedi para se të largohet

Must Read

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të...

Bytyqi kundër Grubit dhe Zaevit, “Paratë publike nuk duhet të ndahen sipas përkatësisë etnike”

https://youtu.be/QVHD2o-kb-0 Propozimi i zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi që të subvencionohen kompanitë...

Profesionet të ndryshme nga obligimet?! Zëvendësministrat të martën para deputetëve

https://youtu.be/KaiRwPjWwFY Në vend që të kenë fundjavë të lirë, deputetët do të...
- Advertisement -

Mançester Junajted i pagoi nëntë milionë funta shtesë Aleksis Sançezit që ta bind kilianin ta shkëput marrëveshjen me klubin dhe të zhvendoset në Inter pa kompensim për transfer.

Megjithatë “Old Trafold” është i kënaqur nga ky rezultat, sepse ish lojëtari i Arsenalit dhe Barcelonës ka pasur marrëveshje me “djajtë e kuq” pothuajse edhe dy vjet, që do të thotë se ai do të merrte edhe 50 milionë pa marr parasysh nëse luan për ekipin e Ole Gunar Solskajer ose jo.

- Advertisement -

Në fund, “Old Trafold” u liruan nga ngarkesa e kësaj marrëveshje, sipas të cilës Aleksis mund të marrë 560.000 funta me të gjitha bonuest.

Kiliani ka nënshkruar tre vjet me Interin ku do të mbledh rreth 130.000 funta në javë, informon “Djeli Mejl”.

- Advertisement -

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të punojnë për interesat e tyre...

Bytyqi kundër Grubit dhe Zaevit, “Paratë publike nuk duhet të ndahen sipas përkatësisë etnike”

https://youtu.be/QVHD2o-kb-0 Propozimi i zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi që të subvencionohen kompanitë private të cilat do të...

Profesionet të ndryshme nga obligimet?! Zëvendësministrat të martën para deputetëve

https://youtu.be/KaiRwPjWwFY Në vend që të kenë fundjavë të lirë, deputetët do të duhet t’i lexojnë biografitë dhe...

MPB “ruan” ish-ministren Jankullovska, Gruevski në Budapest, bashkëpunëtorët e tij më të afërt në burg

https://youtu.be/I-GFz2nm33w Përditshmëri e banorëve të rrugës “Dimçe Mirçev” numër 20, janë makinat policore, sepse vetëm 10 metra...

Jo të gjitha shkollat kanë kompjuterë dhe internet

https://youtu.be/l-Cg1Gf5xHo Ministria e Arsimit dhe Shkencës po informon drejtorët e shkollave fillore dhe të mesme për llojin...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -