Aksident i rëndë para Kuvendit, katër të lënduar/VIDEO

TË FUNDIT

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot para objektit të Kuvendit të Maqedonisë së Veriut.

Sipas informacioneve të TV21 të siguruara nga terreni, në këtë aksident janë lënduar 4 persona.

Të lënduar janë dy shoferët e veturave, një bashkëudhëtar i njërit shofer dhe një këmbësor.