Ahmeti: Zaev dhe Mickoski nuk kanë kapacitet të përballen me Naser Zyberin

Must Read

Drita e Gjilanit kalon në raundin e tretë të Ligës së Evropës

Skuadra e Dritës së Gjilanit arriti që të përgatis një befasi të madhe, duke mundur Sileksin e...

Shkëndija sjell Murinjon dhe Totenhemin në Shkup! Tetovarët festuan kundër botosanit me golin e ibraimit

Shkëndija e mposhti Botoshanin me golin që e shënoi Besart Ibraimi në minutën e dytë në kuadër...

Xhaferi: Po ta kisha amnistuar Veljanoskin, ai sot nuk do të ishte në gjyq

"Po të kisha amnistuar Trajko Veljanoskin, ai sot nuk do të ishte në gjyq", kështu deklaroi njeriu...
- Advertisement -

Sonte në “Debate zgjedhore” në TV21, kreu i BDI-së Ali Ahmeti, duke folur për iden për kryeministër shqiptar tha se Zaev dhe Mickoski nuk kanë kapacitet të përballen me Naser Zyberi.

“Nuk është arsye e duhur ajo që thonë se Naser Zyberi nuk është në listë. Nuk kanë kapacitetet e duhura për tu përballë me Naser Zyberin”, tha kreu i integristëve Ali Ahmeti.

#Zaev dhe #Mickoski nuk kanë guxim të përballen me #NaserZyberin, nuk kanë kapacitet të përballen, thotë #Ahmeti, kryetar i #BDI-së

#Zaev dhe #Mickoski nuk kanë guxim të përballen me #NaserZyberin, nuk kanë kapacitet të përballen, thotë #Ahmeti, kryetar i #BDI-së„Заев и Мицкоски немаат храброст да се соочат со Зибери, ги немаат потребните капацитети“, рече Ахмети

Gepostet von TV21 am Freitag, 10. Juli 2020
- Advertisement -

Drita e Gjilanit kalon në raundin e tretë të Ligës së Evropës

Skuadra e Dritës së Gjilanit arriti që të përgatis një befasi të madhe, duke mundur Sileksin e favorizuar në Shkup, me 2-0....

Shkëndija sjell Murinjon dhe Totenhemin në Shkup! Tetovarët festuan kundër botosanit me golin e ibraimit

Shkëndija e mposhti Botoshanin me golin që e shënoi Besart Ibraimi në minutën e dytë në kuadër të rrethit të dytë kualifikues....

Xhaferi: Po ta kisha amnistuar Veljanoskin, ai sot nuk do të ishte në gjyq

"Po të kisha amnistuar Trajko Veljanoskin, ai sot nuk do të ishte në gjyq", kështu deklaroi njeriu i parë i Kuvendit, Talat...

Xhaferi në Click Plus: Nesër do të dëshmoj për “27 prillin”

Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi nesër do të dëshmojë për rastin “27 prilli”. Këtë ai e bëri të ditur në emisionin Click...

Alarm i rrejshëm për bombë në Shkup! Ishte peshore që po i mbaronte bateria

Një lajmërim për bombë i është bërë policisë këtë pasditë. Paraqitësi ka deklaruar se bomba është në afërsi të Fakultetit Arkitektonik në...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -