Ahmeti: Nga sot do të fillojnë të lëvizin gjërat për formimin e Qeverisë

Must Read

Osmani: Ka marrëveshje në Qeveri për lojërat e fatit

Zëdhënësi i BDI-së Bujar Osmani deklaroi se ka marrëveshje në Qeveri për lojërat e fatit.

Asgjë nga aeroporti në Shtip, paratë do të alokohen për çerdhe e shkolla

Asgjë nga aeroporti në Shtip, paratë do të alokohen për çerdhe e shkolla...

VMRO-DPMNE sot zgjedh Komitetin e ri ekzekutiv

Sot është paralajmëruar një takim i Komitetit Qendror të VMRO-DPMNE-së, ku pritet të votohet një përbërje e...
- Advertisement -

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka deklaruar se nga sot do të fillojnë të lëvizin gjërat për formimin e Qeverisë. Ai nuk komentoi spekulimet në media për përbërjen e mundshme qeveritare, pasi tha asgjë nuk ka konkrete.

“Do të shohim se cila është agjenda, cilat do të jenë prioritetet e Kuvendit kështu që është herët të flasim për pritshmëritë. Gjërat nga sot do të fillojnë të lëvizin dhe do të fillojmë bisedimet. Akoma nuk ka diçka konkrete”, tha Ahmeti.

#AliAhmeti: Nga sot do të fillojnë të lëvizin gjërat për formimin e #Qeverisë

#AliAhmeti: Nga sot do të fillojnë të lëvizin gjërat për formimin e #Qeverisë

Gepostet von TV21 am Dienstag, 4. August 2020
- Advertisement -

Osmani: Ka marrëveshje në Qeveri për lojërat e fatit

Zëdhënësi i BDI-së Bujar Osmani deklaroi se ka marrëveshje në Qeveri për lojërat e fatit. “Kjo çështje ishte edhe...

Asgjë nga aeroporti në Shtip, paratë do të alokohen për çerdhe e shkolla

Asgjë nga aeroporti në Shtip, paratë do të alokohen për çerdhe e shkolla deklaroi drejtori i TAV dhe...

VMRO-DPMNE sot zgjedh Komitetin e ri ekzekutiv

Sot është paralajmëruar një takim i Komitetit Qendror të VMRO-DPMNE-së, ku pritet të votohet një përbërje e re e Komitetit Ekzekutiv të...

I dyshuari për vrasjen e Sazdos u ekstradua në Maqedoni

I dyshuari për vrasjen e Nikolla Sazdovskit është ekstraduar dhe tani është në dispozicion të organeve të ligjit në Maqedoni. 21-vjeçari u...

Austria blen 18 helikopterë italianë

Ministria austriake e Mbrojtjes mori vendim që të furnizojë 18 helikopterë nga Italia për nevojat e armatës, transmetojnë mediat lokale.
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -