Adoleshenti që u bë milioner me lojën Fortnite kishte premtuar se do t’i blinte nënës një shtëpi të re dhe e mbajti fjalën

Must Read

Asnjë kompani nuk është paraqitur për ta rrënuar objekti ilegal te “Mavrovasja”

Nuk është paraqitur asnjë operator ekonomik, në tenderin e shpallur nga Komuna e Çairit, për prishjen e...

Mickoski: Shtrenjtimi i energjisë elektrike është rezultat i punësimeve parazgjedhore, pagesave artificiale dhe politika antireformuese e pushtetit

Shtrenjtimi i energjisë elektrike në kohë të pandemisë është goditje serioze mbi standardin e shtetit dhe xhepin...

Borisov: Do të ofroj një mundësi tërheqjeje, jam gati të largohem në çdo kohë

Unë jam gati të largohem në çdo kohë. Dhe për shkak meje, unë nuk dua të ketë...

Më 27 korrik 2019 Jaden ‘Wolfiez’ Ashman nga Essex i Mbretërisë së Bashkuar doli i dyti në kategorinë e dueleve të Kupës së Botës në Fortnite.

- Advertisement -

Në moshën 15 vjeç, ai u bë lojtari më i ri i esports që fitoi një milion dollarë (750,000 pound).

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Latest News

Mickoski: Shtrenjtimi i energjisë elektrike është rezultat i punësimeve parazgjedhore, pagesave artificiale dhe politika antireformuese e pushtetit

Shtrenjtimi i energjisë elektrike në kohë të pandemisë është goditje serioze mbi standardin e shtetit dhe xhepin e qytetarëve. Hapi i tillë ...

Borisov: Do të ofroj një mundësi tërheqjeje, jam gati të largohem në çdo kohë

Unë jam gati të largohem në çdo kohë. Dhe për shkak meje, unë nuk dua të ketë tensione në asnjë mënyrë. “Unë...

18 vjeçari nga Kërçova humbi jetën nga goditja e rrymës

Një kërçovar i moshës 18-vjeçare me lëndime të shkaktuara nga goditja e rrymës, ndërroi jetë pasi ishte dërguar në Qendrën Mjekësore në...

6 viktima, 88 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1507 testime të realizuara 88 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19....
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com