7 të vdekur, 89 raste të reja me Covid-19 dhe 215 të shëruar!

Must Read

Dhanë shporetin, morën kondicionerë, 4060 aplikime për subvencion për inverterë

https://youtu.be/pJg-4TXQHvU Dhjetëra shporetë u mblodhën në oborrin e shkollës së mesme të...

Qeveria kërkon heqjen e Portës “Maqedonia”, njëjtë pritet të hiqet edhe monumenti për Nënë Terezën dhe anijet në Vardar

https://youtu.be/HI8JrHp5iUU “Kjo është Porta “Maqedonia” në qendër të Shkupit. U ndërtua në...

Ushqehet nga bagëtitë që ka, i vetëm e me kushte të rënda, pa rrymë e pa ujë

https://youtu.be/kHrOl_DFdGw Ky është Grujiq Borçe.Jeton në lagjen Përzhinë të Shkupit. I ka...
- Advertisement -

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1529 teste të realizuara 89 perona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona.

Shkup-39, Kumanovë-10, Dibër-1, Shtip-4, Prilep-8, Tetovë-1, Strugë-3, Manastir-1, Ohër-4, Kavadarc-3, Gostivar-2, Strumicë-1, Kriva Pallankë-1, Koçan-1, Makedonski Brod-1, Pehçevë-1, Berovë-3 Vllandovë-1, Dellçevë-2 dhe Kërçovë-2.

- Advertisement -

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 215 pacientë të shëruar.

Shkup-72, Shtip-18, Prilep-2, Tetovë-1, Strugë-4, Manastir-8, Ohër-1, Kavadarc-22, Gostivar-19, Gjevgjeli-3, Koçan-9, Probishtip-1, Demir Hisar-8, Makedonski Brod-13, Vinicë-5, Dellçevë-1, Sveti Nikollë-13, Kërçovë-12, Renjë-1 dhe Negotinë-2.

- Advertisement -

Shtatë pacientë e kanë humbur betejën me korona virusin për 24 orë.

Shkup-3, Prilep-1, Tetovë-1, Gostivar-1 dhe Kërçovë-1.

- Advertisement -

Dhanë shporetin, morën kondicionerë, 4060 aplikime për subvencion për inverterë

https://youtu.be/pJg-4TXQHvU Dhjetëra shporetë u mblodhën në oborrin e shkollës së mesme të Sarajit. Qytetarët...

Qeveria kërkon heqjen e Portës “Maqedonia”, njëjtë pritet të hiqet edhe monumenti për Nënë Terezën dhe anijet në Vardar

https://youtu.be/HI8JrHp5iUU “Kjo është Porta “Maqedonia” në qendër të Shkupit. U ndërtua në kuadër të projektit “Shkupi 2014”,...

Ushqehet nga bagëtitë që ka, i vetëm e me kushte të rënda, pa rrymë e pa ujë

https://youtu.be/kHrOl_DFdGw Ky është Grujiq Borçe.Jeton në lagjen Përzhinë të Shkupit. I ka shumë qejf kafshët dhe shpezët.E...

Banorët e Butelit kërkojnë poliklinikë, Smilevski: Startojmë vitin e ardhshëm

https://youtu.be/3kiWlhb0ofY Me sirenat dhe bori të veturave në targat e të cilave shkruante poliklinikë, banorët e Butelit...

Katër denarë për një kilogram rrush, vreshtarët të revoltuar, ministri Hoxha qetëson

https://youtu.be/kvM_tDdh0oU Cilësia e dobët e rrushit këtë vit shkaktoi probleme, por edhe përkundër kësaj shteti do të...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -