2 Ton publikoi projektin e ri “Aktore”

TË FUNDIT

Reperi nga Ferizaj, 2Ton, ka publikuar sot projektin e ri muzikor.

“Aktore” mban titullin kënga e re nga 2Ton që është shoqëruar edhe me videoklip.

Tekstin dhe muzikën e këngës “Aktore” e ka bërë vet reperi, kurse videoklipi i është besuar produksionit “N’pik Creative”./21Media

TË NGJAJSHME