Zbulohet mini laborator dhe bimë kanabisi në Vizbeg, arrestohen tre persona!

Must Read

22 viktima dhe 561 të infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1901 testime të realizuara, 561 persona...

S’ka nevojë për marrëveshje të re me Bullgarinë! Zaev: Jemi të gatshëm për të gjitha çështjet të prononcohemi publikisht

https://youtu.be/UDvklUaQPN4 Nuk ka nevojë për marrëveshje të re për marrëdhënie të mira...

Çka u tha e çka u bë për Kodrën e Diellit?

https://youtu.be/hJ6nnq1o0fM Mbeturina në çdo cep, ujë që vërshon nëpër rrugë, mungesë e...

“Më 24.09.2020 rreth orës 15:00, pasi më parë kishim marrë informata operacionale të Njësisë për Trafik të Paligjshëm të Drogës-SPB – Shkup, në fshatin Vizbeg të Shkupit, ka bërë kërkime në shtëpinë dhe ambientet e tjera të I.P.(38), ku në oborr u gjetën kërcell marihuanë dhe 12 kërcell të tjerë, disa prej të cilave ishin në dhomat ndihmëse në fazën e tharjes, dhe u gjetë një mini laborator për prodhimin e vajit.

U kapën edhe dy persona të tjerë, P.В. (38), të cilit iu gjetë përpunimi i marihuanës, si dhe G.J. (39).

Më pas u bënë kërkime në shtëpinë e G.J, me të cilën u gjetë marihuanë gati për shitje, si dhe shiringa të mbushura me vaj kanabisi. Që të tre personat janë arrestuar”, informojnë nga MPB.

Пронајдена мини лабoраторија и стебла канабис во Визбегово, приведени три лица Zbulohet mini laborator dhe bimë kanabisi në Vizbeg, arrestohen tre persona!

Пронајдена мини лабoраторија и стебла канабис во Визбегово, приведени три лицаZbulohet mini laborator dhe bimë kanabisi në Vizbeg, arrestohen tre persona!

Gepostet von TV21 am Donnerstag, 24. September 2020

22 viktima dhe 561 të infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1901 testime të realizuara, 561 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin...

S’ka nevojë për marrëveshje të re me Bullgarinë! Zaev: Jemi të gatshëm për të gjitha çështjet të prononcohemi publikisht

https://youtu.be/UDvklUaQPN4 Nuk ka nevojë për marrëveshje të re për marrëdhënie të mira fqinjësore me Bullgarinë – theksoi...

Çka u tha e çka u bë për Kodrën e Diellit?

https://youtu.be/hJ6nnq1o0fM Mbeturina në çdo cep, ujë që vërshon nëpër rrugë, mungesë e  kanalizimit atmosferik dhe atij fekal,...

Sjellja e ligjeve me procedurë të shkurtuar! Xhaferi: Janë në dëm të Kuvendit, por në dobi të shtetit

https://youtu.be/b0-YoBIZbvg Për sjelljen e ligjeve me procedurë të shkurtuar, që ishin pjesë e procesit reformues, zgjdhëm që...

Nga çfarë ndërroi jetë Amdi Bajram? Familja e tij: Vdiq nga sulmi në tru e jo nga korona virusi

https://youtu.be/T4ErpV03hAQ Kolonë makinash sot e përcollën për në banesën e fundit deputetin Amdi Bajramin.

More Articles Like This