Zaev për protestat e paralajmëruara nga VMRO-DPMNE: Është frustrim që nuk janë në pushtet!

Must Read

Përfundon intervistimi i Agim Çekut në Speciale

Intervistimi i ish-komandantit të UÇK-së, Agim Çeku, nga Gjykata Speciale ka përfunduar. Këtë e ka konfirmuar për...

Sri Lanka ka kthyer kontejnerë me mbeturina të palejueshme në Britani

Sri Lanka i ka kthyer kontejnerët me mbeturina në Britaninë e Madhe, për të cilët Qeveria kumtoi...

Bullgari: Vetëm katër nga 1000 paralele janë në karantinë apo 0,01% nxënës të infektuar

Katër nga 1000 paralele në Bullgari janë vendosur në karantinë nga fillimi i vitit shkollor, me ç’rast...
- Advertisement -

Kryeministri Zaev në dalje për media ka komentuar edhe për protestat e paralajmëruara nga VMRO-DPMNE-ja. Zaev thotë se është frustrim që nuk janë në pushtet.

“Dëshira që unë shoh nga opozita është zhgënjimi pse nuk janë në pushtet. Pa na dhënë mundësinë për të shkuar në punë, pa parë se sa të suksesshëm do të jemi, mund të shihet një zhgënjim pse nuk janë në pushtet. Kjo është nga vjen e gjitha dëshira dhe tani ne do të protestojmë”, tha kryeministri Zoran Zaev.

🔴 Kryeministri Zaev dhe ekipi ekonomik i Qeverisë në takim me përfaqësues të SSM-së

🔴 Kryeministri Zaev dhe ekipi ekonomik i Qeverisë në takim me përfaqësues të SSM-së🔴 Премиерот Зоран Заев и владиниот економски тим на средба со претставници на ССМ

Gepostet von TV21 am Montag, 7. September 2020
- Advertisement -
  • Tags
  • 2

Përfundon intervistimi i Agim Çekut në Speciale

Intervistimi i ish-komandantit të UÇK-së, Agim Çeku, nga Gjykata Speciale ka përfunduar. Këtë e ka konfirmuar për portalin rtv21.tv avokati i tij,...

Sri Lanka ka kthyer kontejnerë me mbeturina të palejueshme në Britani

Sri Lanka i ka kthyer kontejnerët me mbeturina në Britaninë e Madhe, për të cilët Qeveria kumtoi se janë dërguar në kundërshtim...

Bullgari: Vetëm katër nga 1000 paralele janë në karantinë apo 0,01% nxënës të infektuar

Katër nga 1000 paralele në Bullgari janë vendosur në karantinë nga fillimi i vitit shkollor, me ç’rast janë infektuar 0,01 për qind...

Vardari është ulur në mënyrë drastike afër Jegunocit

Niveli i ujit të lumenjve në vend lëviz, disa janë nën, ndërsa të tjerët mbi mesataren për shtatorin. Sipas...

Ilir Hasani: Shumë shpejt kafe në Prishtinë pa PCR test

Shumë shpejt pritet që të hiqen masat anti-covid nga kufijtë me shtetet e rajonit, por në fillim si duket Maqedonia e Veriut...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -