Zaev: Pas aksionit që u mor, kemi rezultat, u paraqit Mijallkovi

TË FUNDIT

Janë mbledhur mjetet e nevojshme për Noarin 3-vjeçar

Të afërmit e Noarit 3-vjeçar, që vuan nga tumori në veshkë, njoftojnë se, janë mbledhur mjetet e nevojshme për...

Qeveria e zgjeruar, VMRO-ja ndryshoi qëndrim, PLD-ja tha “jo”, për ASH-në ky është blof

https://youtu.be/MfaEpYyR6Xw Pasi që e mori besimin në Kuvend, dje kryeministri Zoran Zaev i ofroi opozitës që të jetë pjesë e...

Çairi dhe Saraji festojnë 7 Marsin, të pranishëm Mexhiti dhe Bexheti, por jo funksionarët e lartë BDI-së

https://www.youtube.com/watch?v=Wn3dB3j4U-Y Se po vazhdojnë fërkimet brenda BDI-së, kjo u pa edhe sot në shënimin e festës së 7 marsit, në...

Qendër terapie me protone për pacientët e vegjël me sëmundje të rënda

Një qendër e terapisë me protone për trajtimin e pacientëve të vegjël me kancer pritet të nisë funksionimin në...

Asfaltimi i autostradës Shkup-Bllacë ende s’ka filluar

https://www.youtube.com/watch?v=juo8archIpw Shumë fjalë, shumë premtime e fotografi, por asfaltimi i dy kilometrave rrugë, në autostradën Shkup-Bllacë ende nuk ka filluar...

Kryeministri Zoran Zaev ka komentuar zhvillimin e fundit, që i akuzuari Sasho Mijallkov është paraqitur në Prokurori.

Ai nëpërmjet shkrimit të tij në “Facebook”, thotë se drejtësia u sigurua, dhe atë do ta kemi edhe më shpesh.

Me këtë, ai thotë se po publikon edhe rezultat konkret nga aksionet e ndërmarra.

“Pas aksionit të ndërmarrë, publikoj rezultat konkret nga i cili kemi rezultat të rëndësishëm: U paraqit Sasho Mijallkov në Prokurori për Krimin e Organizuar dhe është siguruar arresti shtëpiak për të”, tha mes tjerash Zaevi.

TË NGJAJSHME