Zaev: LSDM do t’i fitojë zgjedhjet, BDI do të shkojë në opozitë

Must Read

528 shkelje për mosmbajtjen e maskës

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 528 shkelje për mosmbajtjen e maskës.

Fundjavë pa TVSH më 10, 11 dhe 12 tetor

Fundjava e zgjatur, 10, 11 dhe 12 tetor do të jetë fundjava pa TVSH për të gjithë...

Besimi: Realizim më i mirë i investimeve kapitale me konceptin SMART financa

Përmes zbatimit të konceptit të ri SMART financa, do të punohet në përmirësimin e realizimit të shpenzimeve...
- Advertisement -

Lideri i LSDM-së Zoran Zaev, në emisionin Click Plus tha se në zgjedhjet e ardhshme partia e tij do t’i fitojë zgjedhjet. Ai shtoi se, nëse BDI me çdo kusht kërkon që kryeministri të jetë shqiptarë , atëherë as që do të negociojë me Ahmetin. Sipas Zaevit do të ishte një gjë e shëndoshë që BDI të shkojë në opozitë.

"По 17 години здраво е ДУИ да оди во опозиција, да видат што е опозиција – ние нема да коалицираме со нив", рече Заев

Gepostet von TV21 am Donnerstag, 11. Juni 2020
- Advertisement -
  • Tags
  • 1

528 shkelje për mosmbajtjen e maskës

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 528 shkelje për mosmbajtjen e maskës. Nga Ministria...

Fundjavë pa TVSH më 10, 11 dhe 12 tetor

Fundjava e zgjatur, 10, 11 dhe 12 tetor do të jetë fundjava pa TVSH për të gjithë qytetarët, njoftoi kryeministri Zoran Zaev....

Besimi: Realizim më i mirë i investimeve kapitale me konceptin SMART financa

Përmes zbatimit të konceptit të ri SMART financa, do të punohet në përmirësimin e realizimit të shpenzimeve kapitale. Këtë, siç informojnë nga...

Në një minierë kineze për shkak të helmimit me monoksid karboni vdesin 16 minatorë

Gjashtëmbëdhjetë persona e humbën jetën si rezultat i helmimit me monoksid karboni në një minierë për thëngjill në Kinën Jugperëndimore, kumtuan autoritetet...

Protesta të reja në Bjellorusi, Tihanovskaja do të inaugurohet në mënyrë simbolike si presidente

 Protesta të reja priten sot përgjatë Bjellorusisë, ku aktivistët iu bëjnë thirrje banorëve që të dalin në rrugë, pas inaugurimit të Aleksandër...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -