Werderi konfirmon bisedimet me klubin anglez për Rashicën

Must Read

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes...

Publikohet platforma për mësim online, Zaev dhe Carovska: Do ta modernizojmë sistemin arsimor

https://youtu.be/JQCcmEbVMSs Nga tetori kështu do të duket një orë mësimi online.

Për menaxhim me mbeturinat tashmë ka projekt-plane, por ai është proces kompleks dhe i shtrenjtë

Ideja është që të ulet numri i deponive dhe sasia e cila hedhet si mbeturina në to....
- Advertisement -

Milot Rashica vazhdon ta ketë të paqartë të ardhmen e tij.

Sulmuesi kosovar prej kohësh po kërkohet nga skuadra të ndryshme evropiane, por Werder Bremen ende nuk bindur nga ofertat e klubeve të interesuara për Rashicën.

- Advertisement -

24-vjeçari ka shënuar 11 gola e ka bërë tetë asistime në 34 ndeshje zyrtare edicionin e kaluar me Werderin.

RB Leipzig, Hertha Berlin, Aston Villa, Brighton, Leeds United e Napoli janë skuadrat e interesuara për kosovarin.

- Advertisement -

Por duket se më së afërmi për të nënshkruar me Rashicën është skuadra angleze Aston Villa.

Ka qenë shefi i Werder, Clement Fritz që ka konfirmuar bisedimet me Aston Villën për shitjen e Rashicës.

- Advertisement -

“Aston Villa na ka kontaktuar për Rashicën dhe unë mund ta konfirmojë këtë. Por dua të them se ka ende shumë për tu diskutuar deri në marrëveshje përfundimtare për transferim”, ka deklaruar Fritz.

E përditshmja gjermane Sport Bild ditë më parë ka raportuar se Villa ka ofruar 18 milionë euro.

Nga ana tjetër Werder Bremen për ta lënë të lirë Rashicën është duke kërkuar 25 milionë. /Telegrafi/

- Advertisement -

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...

Publikohet platforma për mësim online, Zaev dhe Carovska: Do ta modernizojmë sistemin arsimor

https://youtu.be/JQCcmEbVMSs Nga tetori kështu do të duket një orë mësimi online. Në konferencën e...

Për menaxhim me mbeturinat tashmë ka projekt-plane, por ai është proces kompleks dhe i shtrenjtë

Ideja është që të ulet numri i deponive dhe sasia e cila hedhet si mbeturina në to. Sa i përket mbeturinave si...

Xhaferi: Identiteti është vërtetuar me Kushtetutë, punësimet etnike janë të mira për biznesin

https://youtu.be/gTUcRgYdozA Pas reagimeve të shumta në opinionin publik për shkak të memorandumit bullgar i cili u është...

Hapja e kufijve në rajon – javën ardhshme! Datën do ta përcaktojnë ministrat e shëndetësisë

https://www.youtube.com/watch?v=gLkAe3Hd5jQ Maqedonia e Veriut bashkë me vendet e rajonit pritet të vendosin përfundimisht për kalimin e lirë...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -