“Vulture” rendit këngët më të mira të javës

МË SHUMË

Dy vende të reja testimi, një prej tyre në Çair! Testimet mobile fillojnë javën tjetër!

Po hapen edhe dy pika të tjera testimi në Shkup. Ministri i Shëndetësisë Venko Filipe informoi se deri në...

Filipçe: Ata që janë në karantinën shtetërore nuk paraqesin asnjë rrezik, ata kontrollohen dhe nuk kanë koronavirus

Pas reagimit të qytetarëve ndaj personave që vijnë nga jashtë dhe vendosen në karantinë shtetërore, Venko Filipçe tha se...

Drejtoresha e spitalit të Ohrit do të pushohet nga puna për mospranimin në spital të pacientit të ndjerë nga Struga

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe ka njoftuar se drejtori i spitalit në Ohër do të pushohet nga puna nesër...
- Reklama -

10 këngë të përfshira në listën e kësaj jave

Çdo javë revista “Vulture” rëndit këngët e reja që sipas tyre janë më të mirat e javës.

Edhe në listën e kësaj jave të publikuar nga revista si javën e kaluar janë të përfshira dhjetë këngë, përcjell rtv21.tv

Krahas artistëve të rinj që janë çdoherë pjesë e listës, këtë javë është i përfshirë edhe, Mark Ronson me këngën “True Blue” në bashkëpunim me Angel Olsen./21Media

10 këngët më të mira të kësaj jave:

Lil Nas X, “Panini”

The Hold Steady, “Denver Haircut”

Chloe x Halle, “thinkin’ about me”

Mark Ronson ft. Angel Olsen, “True Blue”

Yellow Days, “Just When”

E-40 f. Quavo, Roddy Rich, ASAP Ferg, and Schoolboy Q, “Chase the Money”

Floating Points, “LesAlpx”

Michael Kiwanuka & Tom Misch, “Money”

Metronomy, “Salted Caramel Ice Cream”

Caroline Polachek, “Door”

 

#21REPORTER

A vëreni shkelje serioze të masave të Qeverisë? Tubime njerëzish apo jeni në një nga vendet e rrezikshme me koronavirus? Ndani me ne historinë Tuaj me video apo fotografi në e-mail: [email protected]

- Advertisement -
- Reklama -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Dy vende të reja testimi, një prej tyre në Çair! Testimet mobile fillojnë javën tjetër!

Po hapen edhe dy pika të tjera testimi në Shkup. Ministri i Shëndetësisë Venko Filipe informoi se deri në...

Filipçe: Ata që janë në karantinën shtetërore nuk paraqesin asnjë rrezik, ata kontrollohen dhe nuk kanë koronavirus

Pas reagimit të qytetarëve ndaj personave që vijnë nga jashtë dhe vendosen në karantinë shtetërore, Venko Filipçe tha se nuk ka asnjë rrezik për...

Drejtoresha e spitalit të Ohrit do të pushohet nga puna për mospranimin në spital të pacientit të ndjerë nga Struga

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe ka njoftuar se drejtori i spitalit në Ohër do të pushohet nga puna nesër sepse nuk ka pranuar në...

Filipçe: Vdekja e pacientit 31-vjeçar tregon se virusi nuk kursen askënd dhe duhet të merret seriozisht dhe më me përgjegjësi

Venko Filipçe sot u bëri thirrje përsëri të gjithë qytetarëve që të respektojnë rekomandimet dhe të veprojnë me përgjegjësi dhe maksimalisht të vëmendshëm ndaj...

Dy pacientët kanë rezultuar negativ edhe në një test të dytë, shtatë pacient mund të lëshohen për mjekim shtëpiak në ditët në vijim

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipce informoi se dy pacientë në Klinikën e Sëmundjeve Infektive tashmë kishin një test të dytë negativ, ndërsa pesë të...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com